Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy rendes meleg fiú sincs, aki rendes tisztességes kapcsolatban élne velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lányok, meleg fiúk, és hetero fiúkák;) Én egy 20 éves meleg srác vagyok, és az lenne a problémám, hogy akikkel így neten, beszélgettem meleg srácokkal, mindegyik csak a szexre halyt, és semmi másra. Létezik olyan a melegek közt, aki njormális, és komolyan is gondolja azt a párkapcsolatot, és nem össze vissza kúrogat, semmi cél nélkül? Sajnos én egy ilyen párra vágynék, akivel szerethetjük egymást, és kölcsönös tiszteletben élhetünk boldog párkapcsolatban. Van eggyáltalán ilyen am melegek oldalán? Vagy inkább próbáljak meg heteroként élni? Mert én nem szeretnék egy ilyen kapcsolatban élnio, ahol mind a 2 fél össze vissza csalja a másikat.
2009. aug. 3. 17:40
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
49%

Ahh. Oké, cs*szd el az életed, ahogy akarod. De gusztustalannak találom az olyanokat is, mint te, kérdező. A komformista, agyatlan, szürke tömeg nyomására képes vagy a saját életedet tönkretenni, gratulálok. A szerelem mindenre képes? Igen, ahogy egy őrült is, remélem látod a párhozamot. Homo vagy, nőbe nem tudsz szerelmes lenni, tehát már itt megbukott minden elképzelésed. De mondom, úgy b@szod el az életed, ahogy akarod.

De tedd fel magadnak ezt a pár kérdést:

Mi kell nekem? Az legyek, aki vagyok, és legyek boldog? Vagy az legyek, akinek a szürke nép akar látni, és ennek okán legyek egy roncs, bárhonnan nézzenek is?

Mert csak ez a két választásod van.

2009. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Én egy fiút szeretnék,akit szerethetek, és viszont szeret de a mai vitámban az egyik topikon belül, rávilágítottak, hogy egy tisztességes életet kell élnem, és a szüleim is nyilván erre vágynak, és sajnos tényleg, nem túl normális a homoszexualitás, hiába akarok bármit a tény akkor is tény marad. és az AIDS is nagyon veszélyes. És egyébként, ez a vezeklés, tuti a menybe juttat, Krisztus is szenvedett, és meg is halt értünk, példát mutatott, hogyan éljünk. Még ha össze is törik a lelkem, ezt az utat kéne járnom, ha a józan ész után megyek.
2009. aug. 5. 20:41
 23/37 anonim ***** válasza:

nekem az idősebb melegek jönnek be (értsd: 50 felett) , vannak itt olyanok?

:$

2009. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
nem tudom, biztosan.
2009. aug. 5. 21:17
 25/37 anonim ***** válasza:

Hát, te tudod. Az igaz, hogy amíg nem próbáltad nővel, nem tudhatod működik-e.

Sok sikert.

2009. aug. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem bi vagy, csak a társadalom nyomására akarsz "hetero" lenni, de amúgy férfiakra vágysz, boldogtalan leszel... És már 20 évesen így látod, hogy "á, inkább meghajolok, betörök" - mi lesz később?

Ne hozz hirtelen döntéseket, beszélgess meleg emberekkel!

2009. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
49%

A homoszexuálisok is ugyanolyan tisztességes életet élnek, mint a heterók! A homoszexualitás ugyanolyan természetes, mint a heteroszexualitás. Az AIDS nem a homoszexuálisok betegsége. Sokkal több heteró fertőzött van, csak ők nem tudják, mert a homoszexuálisok közül sokkal többen és többször járnak szűrésekre.

Mi ez a Krisztusi f@szság? Szenvedet, és? Ne legyél keresztény. A képmutatás intézménye nem pont egy jó dolog, de látom: te már agymosottá lettél. Nem akarlak megijeszteni, de nem a szexalitásodon múlik, hogy hova kerülsz, hanem azon, hogy az emberekkel hogy bánsz. És ennek a felismeréséhez nem kell a kereszténység.

Ha lelki rocs akarsz lenni, hajrá, de heteró belőled SOSEM lesz, és boldog sem leszel soha. Pszichológusnak készülök, biztos vagyok benne, hogy találkozunk... egyszer... amikor már késő lesz neked... Jó öneltorzítást, agymosott barátom!

2009. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Először is szögezzük le, én nem vagyok a te barátod! Mellesleg nekem nagyon úgy tűnik, hogy eddig a hozzászólók közül te vagy az, aki valamit erőszakkal rám akar kényszeríteni, nem pedig az a pár heteroszexuális ember, akik jó tanáccsal láttak el, leírván az ő álláspontjukat, és nézeteiket ezzel kapcsolatban. Te pontosan azt teszed, amit szerinted a képmutató egyház csinált annó, vagyis, hogy rémisztgette az embereket, például a sátánnal, a pokollal, a bűnnel. Ha elolvasod amit leírtál rá fogsz jönni, hogy te pont ezt csinálod, csak te engemet a boldogtalansággal, és a pocsék élettel rémítgetsz, viszont azt elfelejted, hogy ha homoszexuális életet élnék, akkor talán még annál is pocsékabb sorsom lenne, mint ha szépen magamba fojtván leélném az életemet heteroként, egy normális családapaként. Ez a dolog meg, hogy én sosem leszek heteroszexuális, megint csak a tájékozatlanságodat igazoló kijelentés, ugyanis a tudósok egy jó része már igen is elismerte, hogy egyes embereknek a szexualitása nagyon is rugalmas. Nem ártana néha mindkét oldal véleményét elolvasni mielőtt véleményt alkotsz, nem csak a liberális média, és a politikailag korrekt könyvekből meríteni a tudást. Hogy a homoszexualitás éppen olyan normális lenne mint a heteroszexualitás? Hát, ez is egy kicsit erős kijelentés, mivel a heteroszexualitásnak célja van, a homoszexualitásnak mi is a célja? Mert szerintem semmi, ahogy azt előttem már leírták, egy zsákutca. Még annyit engedj meg, hogy arra az állításodra reagáljak, miszerint több az AIDS ben szenvedő a heteroszexuálisok között. Még szép, ember! Hiszen nézd csak meg az arányokat, hogy a társadalmunknak mekkora is az a rétege, amelyik homoszexuálisnak, és mekkora is az, akik heteroszexuálisnak vallják magukat. Viszont, ha százalékokban számolsz, rájöhetsz, hogy igen is a homoszexuálisoknál túlnyomó arányban van az AIDS ben szenvedők része, mint például a heteroszexuálisok között. És még valami, te pszichológusnak készülsz, ez egy igen szép szakma, viszont neked segíteni kéne az embereket, nem rájuk erőszakolni a saját világnézetedet! Utószóként, engedj meg annyit, hogy az ember a boldogságát NEM csak a szexualitásban találhatja meg, hanem például is a művészetben, az alkotásban, a Krisztusba vetett hitben, és még nagyon sok más részén az életnek. ÜDV!
2009. aug. 6. 15:25
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Mint istenhívő mondom, hogy értelmetlen ez a fajta szenvedés. Senki nen kívánja tőled, hogy megtagadd magad.


Az előttem lévő válaszoló meg tartsa tiszteletben más vallásást, a vallás nem tesz agymosottá, csak a szélsőségesség. Az a szélsőségesség, amivel te is beszélsz, utálkozva, kedves pszichológus jelölt.

Márpedig egy pszichológus legfőbb értéke a tolerancia, amit nálad nem tapasztalok.


Léteznek keresztény melegek is, felmehetsz a honlapjukra, nézz körül, egyátalán nem kell senki mássá válnod, hogy jó ember légy. Nem azért jutsz majd a mennybe, mert boldogtalanul élsz a földön, hanem azért, hogy az adott helyzetedből a legjobbat hozod ki, hogyan bánsz embertársaiddal, hogyan viseled és tűröd el a kritikát.

Inkább mutass példát, és légy büszke arra, aki vagy!

Én ugyan nem vagyok vallásos, de hiszek Istenben, és tudom, hogy a keresztény egyház (főleg II. János Pál pápa idejében) nem ítéli el a melegséget. Egyesek, pl. Guy Gilbert nylítan ki is állnak érte!

2009. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Talán nem véletlenül születtél homonak. Ha úgy gondolod heteroként nagyobb esélyed van a boldogságra, csak te dönthetsz. De képes leszel valakit igazán boldoggá tenni úgy is, ha néha előtörnek benned a hajlamok?

(Mert nem szabad lebecsülni az ösztönt.)


Úgy gondolom a te szexualitásod inkább a 'nyitott'-hoz van közel(amúgy eszméletlenül értelmes és értékes embernek tűnsz az utolsó hozzászólásod alapján), ahogy az enyém is. Egyedül a szerelem dönt,a patner neme nem meghatározó.

2009. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!