Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valaki az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki az egyik pillanatról a másikra egy undok, semmivel nem törődő ember lenni? Nem értem miért. Még ő mondta, hogy neki van elege.

Figyelt kérdés
A barátommal összevesztünk, kérdeztem tőle valamit. A válasz nem tetszett. Utána hülyeségeket mondtam, hogy lehet jobb lenne ha befelyeznénk, blabla. Erre ő csk azt mondta h nem érdekel, menyj el! De előtte 1-2 órával meg beszéltünk, hogy majd megyek.. Mit tegyek? Lenyomja a telefont, nem válaszol a sms-re.
2012. okt. 1. 12:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Fordított esetben, te hogy akarnád megoldani?
2012. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
De te ne legyél olyan mint a többi lány, hogy te is futsz a fiú után!Fusson ő utánad!Amúgy meg amit mondott, az sértő kissé, az meg végképp, hogy bocsánatot kértél egy csomószor és ő meg magasról letojta!Szerintem várd csak meg hogy ő keressen téged, te addig ne hívd, ne írj neki!Legyél te is megsértődve hogy ő engeszteljen ki!
2012. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Én leülnék megbeszélni! Nem a laptop előtt ülnék és hallgatnám a szerencsétlen barátomat, hogy legalább töri magát, hogy megmagyarázza, vagy ilyesmi.

Talán, túl könnyen megbocsájtok. Meghallgatnám, és elgondolkodnék, hogy miért is csinálok balhét. Utána ha szükséges időt kérek, de nem olyan ősemberi formában, hogy lökdösöm azt akit szeretek, hanem mint egy ember kultúráltan. És megkérném normálisan, hogy ne hívj ma, vagy mit tudom én. De én így csinálnám.

2012. okt. 1. 13:56
 24/25 A kérdező kommentje:
Egy keményfejű kossal van dolgom, úgyhogy az ilyen kicsit rázós. :S
2012. okt. 1. 13:57
 25/25 anonim ***** válasza:

Ezt átéltem én fordítva, férfiember létemre. Bocsánatot kértem, felhívtam, kedveskedtem neki és minden hasonló de olaj volt a tűzre. Nézd tudom nehéz, de hagyd nyugodni a dolgot, nem örökre de egy kis időre mindenképp. Ha ő majd keres akkor nincs akkora baj mint amekkorának tűnik most. Ellemben vedd számításba a legrosszabbat, lehetséges ismtélen lehetsges, hogy utána nem lessz olyan a kapcsolatotok mint amilyen előtte volt. Ne ijedj meg én csak a saját helyzetem vázoltam. Isten adja veled ne így legyen.

Sok szerencsét.

2012. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!