Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valaki az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki az egyik pillanatról a másikra egy undok, semmivel nem törődő ember lenni? Nem értem miért. Még ő mondta, hogy neki van elege.

Figyelt kérdés
A barátommal összevesztünk, kérdeztem tőle valamit. A válasz nem tetszett. Utána hülyeségeket mondtam, hogy lehet jobb lenne ha befelyeznénk, blabla. Erre ő csk azt mondta h nem érdekel, menyj el! De előtte 1-2 órával meg beszéltünk, hogy majd megyek.. Mit tegyek? Lenyomja a telefont, nem válaszol a sms-re.
2012. okt. 1. 12:53
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Te voltál már szerelmes? Szerintem nem ülnél ölbe tett kézzel és várnád mi lesz.. :S De hát mindenki úgy csinálja ahogy akarja.. Bár azért kösz az infot!

Csak tudod belebolondulok ebbe az egészbe. Itthon ülök tétlenül!

2012. okt. 1. 13:07
 12/25 anonim ***** válasza:

Gondolkozhatnál, mielőtt olyat kérdezel, hogy voltam-e szerelmes, látszik, hogy nem tapasztaltál még sok dolgot meg, csak az idillt...


Voltam.

és elkövettem azt a hibát is, hogy így zaklattam valakit mint te tervezed,nem is tartott sokáig.....

2012. okt. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Nem, nem voltam szerelmes és érzelmeim sincsenek. -.-


Néha az eszeddel is muszáj gondolkodnod, mégha nehéz is, mert így _tényleg_ csak elüldözöd. Nem hetekről beszélek, hogy addig hanyagold. De fél-1-2 nap jótékony lehet.

2012. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Hát az igaz, hogy nem.

És mégis mennyi időt adjak ennek az egésznek?

2012. okt. 1. 13:11
 15/25 anonim ***** válasza:
Szerelmesnek lenni nem azt jelenti, hogy ráakaszkodni és kisajátítani valakit. Ha így gondolod, akkor te vagy, aki még nem voltál szerelmes, kedves kérdező.
2012. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Én csk nem akarom elveszíteni!

Boldog akarok lenni, és nem minden hülyeségen veszekedni. Mert most is az történt.

2012. okt. 1. 13:17
 17/25 anonim ***** válasza:
Lehetsz boldog nélküle is. Ne pánikolj már ennyire.
2012. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Érdekes, én is eléggé a hisztis fajta vagyok, gyakran veszekszem a párommal (és ő is velem), és többnyire kis semmi hülyeségeken. Mégis egyszer sem fordult meg a fejünkben a gondolat, sem veszekedés közben, sem semmikor, hogy talán be kéne fejeznünk. Kimondani meg pláne nem jutott eszünkbe. Amiatt, hogy egy válasz nem tetszik valamelyikünknek meg főleg... Ez alapjáraton hülyeség.

A vitát te kezdeményezted, és valószínűleg megbántottad azzal, hogy ilyen útra terelted a beszélgetést- hiszen kinek esne jól azt hallani, hogy 1-2 rossz szava miatt lapátra tehetik?

Hagyd pár napig, amíg lenyugszik, ha hiányozni fogsz neki, és képes tovább folytatni a kapcsolatot, akkor majd keres. De idegesíteni ne idegesítsd ilyen félpercenkénti hívásokkal, meg ötpercenkénti üzenetekkel...

2012. okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Vissza akarod őt kapni?Akarod, hogy ő teperjen utánad és ne te utána?Akarod, hogy újra oda legyen érted meg vissza?? AKKOR VÁRD MEG HOGY Ő KERESSEN!!Minél jobban ráakaszkodsz annál jobban kifogod őt ábrándítani!Bocsánatot kértél már nem egyszer akkor ne alázkodj meg mostmár előtte!!!
2012. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Hát igen, lehet, hogy várnom kéne. De ebben a mai világban, már a lány megy a fiúhoz. Eszemben sincs alázkodni még jobban, de ez mai nagyon betett. :S

Elég szomorú, hogy azzal akarja valaki megoldani, hogy "hagyj békén". :/

2012. okt. 1. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!