Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele lehet-e szeretni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet-e szeretni olyan fiúba, aki külsőre nem jön be?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit 3 hónapja ismerek, majdnem minden nap beszélgetünk msnen. Jól kijövünk egymással, sokmindent meg tudunk beszélni, s sokmindenben hasonlítunk. Arcra nem 1 helyes fiú viszont. Én úgy érzem, hogy nekem "csak" ennyi a bajom vele. S ha jól értelmezem a jelzéseit, akkor neki sem vagyok közömbös. Mennyire érdemes vele megpróbálni 1 kapcsolatot vagy érdemesebb várni 1 olyan fiúra, aki külsőre is bejön? Amúgy a 20as éveink elején vagyunk mindketten. Köszönöm a válaszokat!
2008. máj. 18. 17:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek szépen... A párom (lány vagyok) 6cm-rel alacsonyabb nálam, szemüveges, kezd pocakra hízni, és nem utolsó sorban jóval, de jóval erősebb vagyok nála (sokszor elgondolkoztam, ki védene meg kit, ha netán ki akarnák valamelyikünket rabolni),szóval egyáltalán nem álompasi, éles ellentéte, mint akit elképzeltem magamnak,és...

A vőlegényem. Ez van... IMÁDOM!

2008. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom sem az a tipikus ideál. De valóban, az ember személyiségébe bele lehet szeretni. Ami pedig a legjobb, hogy idővel észreveszed Rajta, ami szép. Annó barátok voltunk, nem tetszett nekem... Nem arra kell figyelni, ami esetleg nem szép, hanem észre kell venni, ami az. :) Pl nézz mélyen a szemébe. Sokáig nem vettem észre, h a Barátomnak milyen gyönyörű, mélybarna szemei vannak..olvadok Tőle :D A lényeg az, hogy most ott tartok, h MINDEN porcikáját IMÁDOM!!
2008. máj. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

naná, de még mennyire!

Én is ugyanígy jártam, először inkább azért randizgattam vele mert nem akartam megbántani, hogy nemet mondok. Egyre jobban azt vettem észre, hogy már tűkön ülök, mert annyira várom a talikat. Már testileg is elkezdtünk ismerkedni, és az is nagyon jó volt vele, mert mindig tudta, hogy hova kell nyúlni és hogyan. Teljes volt az idill. Már 2 éve vagyunk együtt, és nagyon szeretjük egymást. Az tény, hogy mások azt mondják furcsán nézünk ki együtt, mert én feltűnően csinos csajszi vagyok, ő meg nem annyira helyes sárc, de ez engem nem érdekel.Boldogok vagyunk, és ez a lényeg.

2008. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia én pont így voltam hosszú történet de rövidre fogom.Van egy srác akivel elmentem moziba és utána csúnyán lekoptattam mert nem jött be,aztán megint találkoztunk és bejött mármint külsőre,nem sokat változott de vmi még is.Aztán megint nem jött be.Na mind1 mostmár több mint másfél éve vagyunk együtt IMÁDOM és remélem sokáig így lesz még.a lényeg az h ne a külsőt nézd.Én azt hittem h nekem az többet számít de nem,szerencsére.És hidd el ha nem olyan helyes akkor jobban lehet benne bízni mert talán nincs akkora egója h minden csaj rámászik csak mert helyes.Szerintem próbáld meg.
2008. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!