Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valakit megfolytani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakit megfolytani a szerettel? Mit csináljak, hogy ne folytsam meg?

Figyelt kérdés
Amikor vele vagyok legszívesebben ölelném, csókolnám, de ő meg inkább visszahúzódó meg magábazárkózó és nem nagyon bírja, amikor ennyire kimutatom, h szeretem. Már egyszer mondta is hogy sok

2012. okt. 2. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :D ,de a mostani barátnőm is ilyen,szóval nagyon egymásra találtunk :D ! 16/F
2012. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

de nekem meg csak ő kell

10 hónapja vagyunk együtt, és vmikor közeledünk egymáshoz vmikor meg távolodunk

általában ez miatt

2012. okt. 2. 20:57
 3/13 anonim ***** válasza:
Vegyél vissza, ennyi. Én is szeretek szeretni, meg szeretve lenni, de nem vagyok nagyon bújós, nyáladzós alkatú lány. Ha olyan ő is mint én, akkor simán kockuljatok vmit, vagy menjetek focizni, esténként kiülhettek egy-egy hideg sörrel..nem tudom, lehet csak én vagyok ilyen fiús:S. De na, ismered gondolom a hobbiait, inkább abban legyél vele aktív, mintsem a popókinyalásban, csúnyán mondva..
2012. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 MRC31 ***** válasza:
Lehet. Pl. én olyan vagyok. Adj neki időt, hogy beérjen érzelmileg, azaz legyél türelmes még. Ha már mondta, hogy sok az jelzés, ha nem figyelsz erre vagy nem tudod tartani a kontrollt akkor pont az ellenkezője alakulhat ki mint amit szeretnél. Várj türelemmel.
2012. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hobbija: zenehallgatás, rajzolás (nem tudok rajzolni), túrázás (ezt én is nagyon szeretem, de ritkán van mód így suli időben kimozdulni), tanulás (maximalista)
2012. okt. 2. 21:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Vidd el paintballozni..ott kiéli az agresszióját, ha van neki, meg lefárad, és csak bújik majd hozzád. V pl lovagolni, az is jó
2012. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
sajna nincs painball v lovárda a közelben
2012. okt. 2. 21:13
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
fojt*
2012. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
és megjelennek a nyelvtannácik is...
2012. okt. 2. 21:22
 10/13 anonim ***** válasza:

> megfolyt


A próblémáid itt kezdődnek, és nem a kapcsolatnál.

2012. okt. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!