Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg lehet bocsájta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet bocsájtani egy férfinek, hogy megüt egy nőt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ismeritek a körülményeket, de érdekelne a véleményetek. A párom már többször okozott nekem komoly fizikai fájdalmakat. Eleinte, amikor összevesztünk csak akkor nyúlt hozzám, amikor el- vagy meglöktem, és ilyenkor is csak (csak??) az rádobott az ágyra. Viszont mára már hozzá sem kell érjek, hogy egy vita alkalmával nekem ugorjon. Az este is például úgy leszorított és megszorította a nyakamat, hogy egy másodpercre komolyan bepánikoltam.

Már tudom, hogy így nem szeretnék tovább élni, mert ez lelkileg is ronccsá tesz. Ettől függetlenül kíváncsi lennék, más mit gondol erről.

21/L



2012. okt. 3. 09:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:

09:58

Ez nem ilyen egyszerű..ha benne lennél, tudnád. Mikor már számos dolog összeköt, nem megy olyan egyszerűen, hogy: "Felemelted a kezed? Jó, leléptem". Viszont mára már számtalanszor bebizonyította, hogy képtelen változni.

2012. okt. 3. 10:09
 12/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek igazat kell hogy adjak.
2012. okt. 3. 10:11
 13/63 anonim ***** válasza:
Miért nincs hova menned?Vagy mi az a nagy kötöttség??
2012. okt. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
57%

Magától soha nem fogja abbahagyni, és az idő múlásával ez csak egyre rosszabb lesz. Létezik egy segítő szervezet, hasonlóan az anonym alkoholistákéhoz például, de ide is önként kell elmenni. Amire a legtöbb férfi sajnos nem hajlandó. Még azt sem ismerik be, hogy ezek az esetek nem javulnak, csak eldurvulnak. Jellemző az ilyen férfiakra az is, hogy mindíg a másikat okolják, a hiba soha nem bennük van... Néha a gyerekek előtt sem tudják visszafogni magukat!

Vagy ráveszed, hogy gyógyíttassa magát, vagy menekülj,mert ha elfajul a dolog - és legtöbbször végzetesen elfajul, sajnos - a testi épségeden kívul az életedet is féltened kell!

Őszintén sajnállak, cselekedj! Mert az igéreteket - és azokban nincs hiány - sohasem tartják be... Úgynevezett "betegségfelismerés"-re lenne szükségük, erre pedig csak nagyon kevesen képesek!

2012. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 rezfanfütyülős ***** válasza:

N E M !

Amelyik nő ezt eltűri az patológiás eset!

Nem vicc.

2012. okt. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:

9:58-as vagyok.

Pedig de, ilyen egyszerű. Ennél egyszerűbb nem is lehet.

De sajnos amíg saját magadnak gyártasz kifogásokat, hogy miért nem lépsz, miért hagyod, addig benne is maradsz. Semmilyen közös kassza, közös hitel, közös gyerek (bár ez remélem nálatok nincs) nem ér annyit, hogy egyszer rosszul üssön, vagy rosszul essél, és mondjuk egy életre megnyomorodj, vagy kicsit tovább szorítson, és megfulladj.

2012. okt. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
Bocsi, 10.09-es vagyok, nem 9.58-as.:)))
2012. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 16-ossal. Ilyen kifogásokkal csak a gyenge ember veszi körbe magát mert nem mer lépni.
2012. okt. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
21%
"Egy jó asszony mindent megbocsájt!"
2012. okt. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
64%
Még csak annyit, hogy Magyarországon hetente átlag 3 nő hal bele a férjük/párjuk által okozott testi sétrésekbe... 14-es vagyok.
2012. okt. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!