Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg lehet bocsájta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet bocsájtani egy férfinek, hogy megüt egy nőt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ismeritek a körülményeket, de érdekelne a véleményetek. A párom már többször okozott nekem komoly fizikai fájdalmakat. Eleinte, amikor összevesztünk csak akkor nyúlt hozzám, amikor el- vagy meglöktem, és ilyenkor is csak (csak??) az rádobott az ágyra. Viszont mára már hozzá sem kell érjek, hogy egy vita alkalmával nekem ugorjon. Az este is például úgy leszorított és megszorította a nyakamat, hogy egy másodpercre komolyan bepánikoltam.

Már tudom, hogy így nem szeretnék tovább élni, mert ez lelkileg is ronccsá tesz. Ettől függetlenül kíváncsi lennék, más mit gondol erről.

21/L



2012. okt. 3. 09:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:

nehéz megtenni, h kilépsz, de ez az egyetlen megoldás

és foglalkozni a későbbiekben azzal, h miért ilyen férfi(akat) választasz, könnyen beválasztod a következő hasonlót

ez nem a külsőn múlik, ez lelki beállítódás kérdése, foglalkozz ezzel, akár szakemberrel, mert így nagyon könnyen elkönyvelem a sorsod úgy 30 év múlva elképzellek...képzeld csak el te is magadat

mindenki a saját sorsának kovácsa, nagyon igaz ez a mondat, tegyél azért, h fejlődj

2012. okt. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
0%
Az én ismeretségi körömben egy ilyen sincs, és az utcán se látok soha. De akkor nosza, mutasd meg őket mondjuk facebookon!
2012. okt. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogok neked mutogatni. "mutasd meg őket facebbokon". Nevetséges. Nem képzeled, hogy majd egy idegen elkeseredett beszűkült embernek ismerőseimet fogom faacebookon mutogatni? Tényleg nem érzed, hogy ez szánalmas?
2012. okt. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
0%
Tudtam ám, h csak kamuzol. Ennyi.
2012. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
Fú, most aztán Te bebizonyítottad. Igen, gondold hogy kamuzom, azt örülj, hogy megint neked van igazad. Amíg ebben hiszel, nem is lesz nőd. De az ilyeneknek megtanultam már, hogy hiába minden magyarázat, mert mindenki rosszul látja, csak ő tudja az "igazságot". Ha írsz, válaszolok majd, csak most el kell mennem.
2012. okt. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
0%
Azért az sztem nem véletlen, h soha senki nem mutatott egyetlen ilyen párt se, nem gondolod?
2012. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
90%
Ha mutatnánk, azt se hinnéd el. Írta, hogy nem a külseje miatt van vele, és hogy elsőre nem is tetszett neki. Ezt miért nem hiszed el amúgy? És rólam miért gondolod, hogy hazudok, mikor azt mondom, hogy van két ilyen is az ismerőseim között? Mi érdekem fűződne hozzá? Egy tök anonym oldalon?
2012. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
0%

Minden lány azt mondja, h nem a külseje miatt van a pasijával, mégis a jóképű srácoknak van nőjük, a csúnyáknak pedig nincs. Biztosan ez is csak véletlen.

Amúgy meg azért kamuzol, h az igazadat védd.

2012. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 A kérdező kommentje:
Kedves 60%-os válaszoló! Te tényleg nem látod, hogy nem logikus, amit írsz? Folyton ugyanazzal jössz, de úgy, hogy semmi logikai alapja nincs az egésznek. Te nem vagy képes felfogni, hogy nem minden csaj szereti a beképzelt, önimádó, szedett szemöldökű "jópasikat". Engem nem érdekel, mit gondolsz, csak vond le a neked szóló kommentekből a tanulságokat (habár nem nézem ki, hogy erre képes vagy).
2012. okt. 3. 14:46
 60/63 anonim ***** válasza:
0%
Inkább abból vonom le a tanulságot, amit a saját szememmel látok, köszi! Te meg azt vonhatnád le, h egy normális pasival, aki nem ver, boldogabb lennél, még ha nem is néz ki olyan jól. De ezt úgyis hiába mondja neked bárki, mert nőből vagy.
2012. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!