Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg lehet bocsájta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet bocsájtani egy férfinek, hogy megüt egy nőt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ismeritek a körülményeket, de érdekelne a véleményetek. A párom már többször okozott nekem komoly fizikai fájdalmakat. Eleinte, amikor összevesztünk csak akkor nyúlt hozzám, amikor el- vagy meglöktem, és ilyenkor is csak (csak??) az rádobott az ágyra. Viszont mára már hozzá sem kell érjek, hogy egy vita alkalmával nekem ugorjon. Az este is például úgy leszorított és megszorította a nyakamat, hogy egy másodpercre komolyan bepánikoltam.

Már tudom, hogy így nem szeretnék tovább élni, mert ez lelkileg is ronccsá tesz. Ettől függetlenül kíváncsi lennék, más mit gondol erről.

21/L



2012. okt. 3. 09:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
30-as légyszíves fejezd be, mert amit csinálsz, arra baromira nincs szükség. Buta vagy, és ne itt hangoztasd az eltorzult nézeteidet, arra írjál ki egy kérdést, ahogy az ilyen srácok szoktak.
2012. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó!
2012. okt. 3. 11:23
 33/63 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg, de innentől már te vagy a hülye, hogy ezeket a dolgokat ilyen hosszú ideje elnézed neki.


Lehet, hogy magadnak sem vallod be, de valójában te saját magadról is azt gondolod, hogy egy megalázható, verhető nő vagy, akivel mindent meg lehet tenni.

2012. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
Bocsánat, h válaszolni mertem a kérdésre. Akit zavar, h létezik más vélemény, mint az övé, az ne járjon ilyen oldalakra!
2012. okt. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
91%

11:20

Rossz a meglátásod!A külső bizony nem minden, nekem a világ leghelyesebb pasija sem kéne , ha egy agresszív majom lenne.

Egyébként vannak nők, akik nem kedvelik a szép fiúkat.

Ha neked bajod van a külsőddel, próbáld a belsőt vonzóbbá tenni.

2012. okt. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
92%
34-es! Ne haragudj, de ilyen esetben nem lehet, írni, hogy más a véleményed. Most ha arra kérdésre, hogy miért esnek a föld felé a tárgyak, én azt írom, hogy a levegőben lakó átlátszó manók azokról ugrálva akarnak a Holdra jutni, és a lendület megmaradás miatt a tárgyak lefelé mennek, akkor az nem baromság, hanem más vélemény? A "bántalmazott nők" jóval bonyolultabb kérdés, mint ameddig a Te felfogásod terjed, hogy "biztos azért bocsát meg, mer jól néz ki."
2012. okt. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
#36 Sántít a hasonlatod, mert amit te írsz, az fizikai törvényszerűség, amiről most beszélünk, az meg egész más dolog. Én úgy vettem észre, h minél jobban néz ki egy férfi, a nők annál több mindent megbocsátanak neki, mert úgy gondolják, h nehezen találnak még egy ilyen jó pasit. Nekik az ilyen felszínes dolgok számítanak, nem az, h boldogok legyenek.
2012. okt. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
Azért hoztam ilyen sarkított példát, hogy megértsd, mekkora butaságokat írsz. Írta, hogy a barátja nem is néz ki jól. Te meg erre: "Valld be, hogy a külseje miatt vagy vele." Mert Te azt vetted észre, hogy a jó paliknak van nője. Nem így van, és itt pláne nincs szükség arra, hogy egy hozzád hasonló írogassa a valóságtól elrugaszkodott csalódottságokból merített nézeteit. Nem a külseje miatt van vele, és ez bonyolultabb dolog, mint mondtam. De aki eddig terjed, hogy a jó paliknak mindent elnéznek, annak ezt nem fogom kivesézni.
2012. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
Akkor szerzek egy szép férfiszobrot, az még hűséges is és nem ver meg :)Igaz, nem számíthatok rá, nem lesz társ semmiben.Na ennyit ér egy olyan pasi is, akinek csak a szépsége van.Akkor inkább legyen kicsit ronda, de kedves , megbízható, jó ember.
2012. okt. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:

"Mert Te azt vetted észre, hogy a jó paliknak van nője. Nem így van, és itt pláne nincs szükség arra, hogy egy hozzád hasonló írogassa a valóságtól elrugaszkodott csalódottságokból merített nézeteit."

Bocs, de inkább a saját szememnek hiszek, mint neked meg a kérdezőnek, remélem megérted.


"Akkor inkább legyen kicsit ronda, de kedves , megbízható, jó ember."

Ilyen embert még soha nem láttam barátnővel.

2012. okt. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!