Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan haragszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan haragszik a férjem? Még én kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

4 hónapos a lányunk. Kicsit bediliztem az anyaságtól, elkövettem azt a hibát amit a nők egy része: csak a gyerek, semmi smink, haj, ruha... Pár hete összeszedtem magam, eljárok tornázni, estére összeszedem magam.

Megbeszéltem az egyik barátnőmmel hogy átjön tegnapra, hogy legyen a lányunkkal amíg én főzök valamit meg csinálok valami különleges frizurát, sminket.


Amikor hazaért a férjem úgy tűn törül, tök jól telt az este. Aztán amikor kiderült hogy átjött a barátnőm akkor leb.szott hogy milyen szar anya vagyok hogy ezt sem tudom egyedül megoldani! Meg hogy hogy mert idegenre bízni a lányát az ő engedélye nélkül. Mondtam hogy én is egész nap itthon voltam, csak a konyhában, fürdőben de nem érdekelte.


Ti mit gondoltok? Hibáztam, nem kellett volna?


2012. okt. 4. 09:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy napra, barátnőzni, kirándulni stb.. és a férjed vigyázzon a gyerekre, főzzön, lássa el, rend is legyen mire hazaérsz. Ja, és még vágjon is hozzá jó pofát....nem hiszem hogy lenne máskor ilyen alkalmad, mert többé biztos nem vállalja:-)
2012. okt. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
ja és még annyi, hogy ha te szar anya vagy, akkor őmeg szar férj, ha ennyire nem tudja megbecsülni azt, amit egy gyerek mellett még érte is megpróbálsz megtenni...
2012. okt. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Na, még egy buggyant pasi. Asszony, törd ki kezed-lábad, próbálj megfelelni, úgysem fogsz! Szomorú.
2012. okt. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
A 11-es válaszhoz még hozzátenném, hogy legyen frissen borotválva, zuhanyozva és szépen kivasalt ruhákban, hogy kívánatos legyen:D
2012. okt. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

11-14-eshez még: és teljesitsen maximálisan az ágyban,hisz egész nap "semmit nem csinált,nem volt miben elfáradni".


Megnézzük hogy áll a szája este...

2012. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
36%

Már ne is haragudj kedves kérdező, de... Már nyugdíjas koru vagyok, vagyunk feleségemmel, felneveltünk két gyereket, de amíg kicsik voltak többnyire feleségem volt velük! De soha, de soha nem panaszkodott, hogy nem tudja elvégezni a gyerekek miatt a munkáját, /nagykertes ház/ és nem is hanyagolta el magát! Ma sokszor hallani a mai anyáktól, hogy : jaj nem tudom ezt, meg azt a gyerek mellett! Pedig akkor nem volt eldobható pelenka, nem volt víz vezetékes a házban, nem volt aut. mosógép, mosogatógép stb. Szóval el vagytok tunyulva, lusták vagytok, folyton csak a tv- nézitek, ellaposodott a kapcsolatotok, nem tudtok a lehetőségeitekkel élni, mindig más kellene az elérhetetlen, ja, meg irigyek vagytok mindenre és mindenkire!

Most jöhet a lepontozás, de akkor is inkább máshogy kéne hozzáállni az egész élethez!

2012. okt. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
9%

ma 10:26 ez jo :DD jogos


amugy szerintem se volt igaza a ferjednek. de mielott akasztanank, nem lehet hogy csak a szokasos pasiformat hozta hogy hamarabb beszelt mint gondolkozott? nekem sok fiu ismerosom van es a legtobb ezt csinalja, sertodottsegbol vagy pillanatnyi rosszkedvbol szoktak dolgokat odamondani. en mondjuk nem vagyok sertodekeny de olykor nalam is kivagjak a biztit (a fenti eset is kivagta volna) de utolag mindig bevalljak hogy nem volt igazuk csak idegesek voltak valamiert.

2012. okt. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Szerintem valamiért önállótlannak tart vagy lustának, azért mondta, hogy ezt SEM tudod egyedül megoldani. Ezek szerint még több minden mást sem? Ha így van, sem kellett volna neked támadnia, ez igaz. Kicsit kiszerethetett belőled az utóbbi időben.
2012. okt. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
15%

Én megértem, hogy jó egy kicsit felszabadulni a gyerek felügyelete alól, de érdekes, hogy a barátnőim, akik már anyák, meg tudják oldani egyedül is...

Mindennap főznek, tiszta és rendes a lakás, és még a gyerekkel is foglalkoznak, vigyáznak rá, pedig egyedül vannak otthon ők is, segítség nélkül.

2012. okt. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
15%
És magukat sem hanyagolják el.
2012. okt. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!