Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan haragszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan haragszik a férjem? Még én kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

4 hónapos a lányunk. Kicsit bediliztem az anyaságtól, elkövettem azt a hibát amit a nők egy része: csak a gyerek, semmi smink, haj, ruha... Pár hete összeszedtem magam, eljárok tornázni, estére összeszedem magam.

Megbeszéltem az egyik barátnőmmel hogy átjön tegnapra, hogy legyen a lányunkkal amíg én főzök valamit meg csinálok valami különleges frizurát, sminket.


Amikor hazaért a férjem úgy tűn törül, tök jól telt az este. Aztán amikor kiderült hogy átjött a barátnőm akkor leb.szott hogy milyen szar anya vagyok hogy ezt sem tudom egyedül megoldani! Meg hogy hogy mert idegenre bízni a lányát az ő engedélye nélkül. Mondtam hogy én is egész nap itthon voltam, csak a konyhában, fürdőben de nem érdekelte.


Ti mit gondoltok? Hibáztam, nem kellett volna?


2012. okt. 4. 09:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
69%
EZ is hosszú házasság lesz..
2012. okt. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
64%

10:39


Akár lusta a kérdező, akár nem, a férje akkor is bunkó volt. Vagy helyesen cselekedett talán? Így kéne beszélni a másikkal, akit elvileg szeretünk?

A barátnő pedig nem volt idegen, és nem értem, miért kell engedély ahhoz, hogy átmenjen.

Hogy a feleség mit képes elvégezni otthon egyedül és mit nem, igazán nem ez a legnagyobb probléma. Bár lehet, hogy a férjnek alapjáraton ez a baja. De akkor mondja meg egyenesen, becsületesen, ne bunkózzon. Olyan egy utálatos szokás, amikor valaki csak gyűjtögeti a sérelmeit, aztán egyszer csak derült égből villámcsapásként kihányja a másikra az egészet.

2012. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
55%

Azért lássuk be, egy 4 hónapos baba mellett lehet főzni, meg szépítkezni, egy ilyen pici még legalább kétszer alszik napközben. És ha ébren van, akkor sem feltétlenül kell állandóan mellette lenni, vagy be lehet vinni a konyhába hordozóban, stb. Azt gondolom, nem megy neked egyszerűen az anyaság, és valószínűleg több olyan dolog is van, amit nem tudsz megoldani baba mellett, ezért reagált így a férjed.

Nem akartalak megbántani, nekem is nehéz volt az eleje, bizony volt, hogy hazahívtam a férjemet (vállalkozó volt, nem volt fix munkaideje), mert bepánikoltam, tehát ezt nem bántásnak szántam.

Szóval valószínűleg nem vagy elég önálló, és ez nem tetszik a férjednek, amit valahol megértek, de ettől még a reakciója bunkó volt, és valóban értékelnie kellett volna, hogy ennyire igyekeztél.

2012. okt. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Egy újszülött mellett nehéz háztartást vezetni,de egy 4 hónapos gyerek már elég nagy,hogy mellette bármit lehessen csinálni.Te itt rontasz el valamit.Le tudod írni a napirendeteket?A férjedet meg inkább nem minősítem.

Az én férjem sosem szól,ha nem patent a lakás,mert jól tudja,milyen itthon két gyerekkel (próbálta pár napig) és mert tudja,hogy mindent megteszek,nem a fenekem vakarom.Ha aznap annyira futotta,akkor annak oka van.De azt hozzá kell tennem,nálnuk alapvetően rend van,tiszta lakás,tiszta vasalt ruha,meleg étel,frissen sült kenyér,stb. A kertre viszont már nem jut időm (illetve jutna,de azt a fél-1 órát magamra szánom minden nap).Nekünk így jó,rátok viszont egy alapos beszélgetés rátok férne.

2012. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
De most akkor mi van, ha egy baba mellett mindent meg lehet csinálni otthon? Persze, lehet, de a kérdező miért hibás, ha áthívta a barátnőjét? Arra senki nem gondolt, hogy tulajdonképpen társaságot akart, és ezek mellett kihasználta az alkalmat, hogy kicsit nyugisabban tudjon főzni meg hajat csinálni? Most őszintén, ez miért fáj bárkinek is? Attól lesz valaki jó anya, hogy nem él semmilyen lehetőséggel, amitől egy picikét könnyebben tudna bármit is csinálni? Ne röhögtessétek már ki magatokat, nem ezen múlik semmi.
2012. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Mai 10:49-es voltam. Valahogy éreztem, hogy sokaknak nem fog tetszeni a válaszom, és gyanítom, hogy az utolsó mondat miatt, mivel elég sok embernek sajátja, hogy magába fojtja a problémákat. Rengeteg önjellemzésben hallom, olvasom.


Kérdező, továbbra is azt javaslom, hogy kérdezd meg a férjed, mi bántja őt konkrétan és ha lehet, ezzel kezdje, másképp nehezen oldotok meg bármilyen problémát együtt.

2012. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!