Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez genetika? Miért nem tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez genetika? Miért nem tudnak konkrét időpontot mondani, és ahhoz ragaszkodni?

Figyelt kérdés

Eddig 3 komolyabb kapcsolatom volt. De mindegyikkel ugyanaz miatt szakítottam. Nem tudnak konkrét időpontot mondani. Pl. ha van 4 szabadnapja és megkérdezem tőle, hogy mikor találkozunk akkor azt a választ várom, hogy melyik nap hány órakor, nem azt, hogy majd valamelyik nap meglátogat. Semmi kedvem otthon ücsörögni az összes szabadnapján, hogy hátha beesik valamikor. Én megtudom mondani pontosan, hogy mikor érek rá, ezt várnám el tőle is.

A másik, én, ha eldöntöm, mit csinálok, és akkor beesik valaki (ismerős, rokon, mindegy) azt mondom neki, hogy bocs, de most nem érek rá. Persze, ha életbevágó az más, akkor segítek. És ha számít rám valaki más, akkor telefonálok, hogy mi a helyzet. Ők nem, talán 1 hét múlva megtudom, hogy mi jött neki közbe, ha egyáltalán megtudom.

A kérdésem annyi, hogy genetikailag vannak így kódolva, azért nem tudnak semmi konkrét időpontot mondani, vagy csak pechem volt az eddigi három férfival? 26/N


2012. okt. 8. 13:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Így van. És ha sokat szívózik megnézheti milyen az aktív agresszió. :-)))
2012. okt. 8. 14:03
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt az exem. Kb egész nap sminkben, harcra készen álltam, hátha jön (mert a majd elugrok délután neki 11 lett). Hiába magyarázgattam neki h ez így sz.r, 3 évig eljátszotta velem.

Egyszer megtettem, hogy elmentem egy közei kis helyre a barátnőkkel iszogatni, pedig meg volt beszélve, hogy este jön. Várnia kellett rám fél órát. Aztán azt hallgattam a kapcsolat végéig, hogy én azt hogy tehettem meg vele, ezen túl nem kötelező neki időre ott lennie sehol.

Tudod én azt gondolom, hogy ez a másik tiszteletének teljes hiánya. Engem nem érdekel hogy ő nem tud tervezni, de hogy várhatja el bárki bárkitől, hogy körülötte forogjon a napja? Én sem tudok mindig mindent előre hogy mikor mit fogok csinálni, de ha azt mondom a haveromnak hogy 8-ra ott vagyok, akkor ott vagyok. Undorodom a nemtörődöm emberekkel, mert ezzel szerintem megaláznak. Hagyd ott, gyorsan.

2012. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez komoly? Ez az általános, hogy majd beesek valamikor? Akkor úgy néz ki én ebben is a mutánsok közé tartozok. Én pontos vagyok, előre megbeszélt időre megyek, várok valakit. Mindez azért van, mert nem szeretek várni, se megváratni senkit. Ezért utálok nővel elmenni vásárolni! :D

28F

2012. okt. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!