Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok tovább csak a szeretője lenni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve tart a kapcsolatunk a pasival, nagyon szeretem, minden szép és jó, csak egy baj van, de az nagy... felesége és gyerekei vannak. És eszébe sincs elhagyni őket. Eleinte ez nem zavart, mert azt gondoltam, hogy úgyis el fogom tudni csábítani, de ennyi idő alatt már rájöttem, hogy ebben a kérdésben nagyon határozott. Persze megértem, hogy nagyon fontosak a gyerekei és ott akar lenni, amikor felnőnek, és tudom, hogy önző vagyok, de nagyon fáj, hogy nem lehet az enyém. Próbáltam vele szakítani, de pár hétnél tovább nem bírtam nélküle. Teljesen tanácstalan vagyok...
2012. okt. 9. 13:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit nyernél azzal,ha téged választana?


1.El kéne viselned,hogy folyton a gyerekekhez járkál,ami természetes,és

ott van az asszony is,egy érzékeny pillanat,és lehet kibékülnének,téged meg szép lassan mindenki elfelejt,csak egy sötét folt voltál.

2.Veled marad,nem békül ki a feleséggel,de feltűnik egy szebb,csinosabb rivális,és téged is ejt,aki egyszer már belekóstolt fagyiba....

3.Egy hét után rájön,hogy mégis a család kell,és szakít veled,mert megszokta,hogy van egy asszonya,aki mos,főz,takarít rá,és ezt elkezdi hiányolni.

2012. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Vess véget a kapcsolatnak...

Mert az ünnepeid, napjaid így is magányosak...

Bajban nem számithatsz rá...

Akkor minek ez a pasi Neked ?

Csak kalandnak keletél...várod mikor jön...

Hiszel neki (kisbetű nem véletlen)..

És elmegy melletted az ÉLET...várva, magányosan..

Nem jön az új szerelem, mert Neked ez a reménytelenség kell...(KELL ?)

Bírd nélküle..mert a vesztes csak Te lehetsz...

Erőt kivánok a szakításhoz !

Kicsi szíved tedd félre, és vedd elő az észérveket....

2012. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezt vállaltad, tudtad, hogy nem fogja akarni elhagyni. Vagy maradsz vele így, vagy esetleg tényleg "ultimátumot adsz" elmondod neki, hogy ez így neked már nem jó, vagy teljesen a tied lesz, vagy hagyjátok az egészet. Ez a két lehetőség van, ami még számodra is elviselhető.
2012. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azt írtad, szakítottál vele, de nem bírtad sokáig. De ő igen, ugye? Szóval ennyit jelentesz neki, az ultimátumot elfelejtheted, mert szeretőt talál másikat, családot viszont nem.

A szexen kívül vannak egy pasinak más szükségletei is, de te csak ennyit tudsz nyújtani, amit a felesége, családja nyújt, arra te nem vagy elég jó.

Ennyi!

2012. nov. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Francba,pont evés után olvastam el

a sztoridat,most émelyeg a gyomrom!

Köszi!

2012. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!