Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit hazudjak miért akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hazudjak miért akarok szakítani? Olyan ok kéne ami után biztos nem keresne.

Figyelt kérdés
nem hagy békén.. mindig azt mondja ezt meg lehet beszélni hívogat írogat idejön hozzám állandóan.. de én nem akarok semmit már tőle.. agresszív volt velem, csúnyán beszélt stb.. ő azt hiszi én megbocsájtok majd neki csak húzom az agyát.. nem 1x elmondtam neki hagyjon de nem jut el az agyáig.. a verésen kívül azt bizonyos okokból nem lehet
2012. okt. 11. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne hazudnod?! Mondd meg neki, h konkrétan miért szakítasz vele! Értelmetlen és hülyeség lenne nem igazat mondani. Mellesleg a verős témát nem értettem, mit akartál írni?
2012. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 omba ***** válasza:
100%

Én se értem, miért nem elég ok, hogy eleged van belőle.

De mond, hogy AIDS-es vagy, az valószínűleg lehűti...

2012. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős, ez a "bumeráng-típusú" humaniod létforma. Addig nyaggat, amíg valami durvát nem vágsz a fejéhez. Vagy fel nem darabolod egy kanállal.

Legyél hajthatatlan. Esetleg tegyél megjegyzéseket a mentális képességeire, ha a "nem" szót képtelen értelmezni.

2012. okt. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Már nem vagyok szerelmes beléd. Elmúlt.."

Tudom gagyin hangzik, de hidd el sziven fogja ütni. Főleg ha nyugodtan éa eidegen mondod.

2012. okt. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
# ridegen*
2012. okt. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!