Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagyon szép, aranyos cuki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon szép, aranyos cuki lányok között lehet olyat találni aki nem szeret szexelni csak nagyon ritkán?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 15:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

mi minden érdekel még ennyire hogy így nem fér bele a szex?

hány éves vagy pontosan?

2012. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem szexelsz.?eh? Az előbb még azt mondtad van rá igényed, csak időd nincs, most meg már nem szexelsz mert 20 fölött vagy??


13 éves lányka te még biztos fogsz változni, persze ezt most úgyse gondold így,

2012. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

úgy értem h ilyen 20on éves vén trottyok mint én is már ne nagyon szexeljenek :D

h mi mást tudok még elképzelni a szexen kívül azt max priviben írom le mert egyedinek mondható.

2012. okt. 23. 22:35
 24/24 anonim ***** válasza:

"úgy értem h ilyen 20on éves vén trottyok mint én is már ne nagyon szexeljenek :D "


Jo hulye vagy ember... Ahhoz, hogy nem akarsz dugni maganugy, de ilyen kijelenteseid azert mar ne legyenek. Amugy irigyellek en is jobban szeretnem ha nem lennek ilyen aktiv es abszolut nem erdekelne a tema, de sajnos ez genetika, nem mi valasztjuk...

2012. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!