Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire érdemes a szenvedélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdemes a szenvedélyes szerelmet előnyben részesíteni párválasztáskor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már 2 éve nincs barátom. Most megismerkedtem 2 fiúval. Az egyik nem tetszik külsőre, viszont jól el tudunk beszélgetni, s neki is kevés kapcsolata volt eddig (mint nekem). A másik fiú pedig helyesebb, vele sokszor összekapok hülyeségeken (mint a házasok), meg ő jobban izgatja a fantáziámat, neki több barátnője volt már. Amúgy mindkét pasi nem dohányzik, nem iszik, nem bulizós fajta, ami a fő szempont nekem. Szerintetek kivel lenne jobb a kapcsolatom, egy nyugodtabb barátibb érzelmű fiúval vagy egy inkább szenvedélyesebb vonalat képviselő sráccal? Köszi a válaszokat!
2008. máj. 20. 13:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Az utóbbival. Szenvedély nélkül élni... áhhh semiképpen...

Ha volnál 50 éves akkor azt mondom, talán válaszd az elsőt... de lehet hogy még akkor is a szenvedélyt kéne választani. Főleg, hogy be is vallod, hogy a második izgatja a fantáziád:)))

2008. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm:), írjatok még, kíváncsi vagyok más válaszokra is!
2008. máj. 20. 14:18
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy a 2. at csak ezzel elég nagy gond van ha sokat veszekedtek hamar betelik a pohár pl 1 év után és nem fogjátok birni egymás mellet szoval probáljatok meg nem összekapni hülyeségeken és menni fog
2008. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

En 30 evesen tulvagyok a jokepu lovagok valasztasan...en valoszinu a partnert valasztanam de csak a mar megelt tapasztalatok alapjan.

Nekem mar az szamit, ki az, akivel szepen vidaman elhetek. Szamithatok es szamithat ram.

Az elet attol meg nem unalmas. De en utalok veszekedni, osszekapni.

Szoval en az elsot mondanam hosszutavra...a jokepu? Hat ha ugy erzed jobban tetszik es van idod akkor probald ki.

2008. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én már jártam így sajna és mocskosul megégettem magamat. Azt választottam aki a szenvedélyesebb volt, mondván izgi lesz és megőrjít. Hamar elmúlt a csávó részéről a lángolás, ellaposodott a dolog. Ennek már 4 éve. A másikkal 2 év után összejöttem. Ő lett volna a helyes választás....
2008. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Erősen függ az életkortól is. Nálunk (én 19, exem 17) úgy kezdett megromlani a kapcsolat, hogy eltűnt belőle a szenvedély, nemrég szakítás is lett belőle. De lehetséges, hogy 29 évesen meg inkább egy nyugodtabb kapcsolatot részesítenék előnyben.

-G-

(pasi)

2008. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%

Én az elsőt választanám .... bár nem tudom, Te hány éves vagy .... én 34 vagyok, mondhatni nem kevés párkapcsolati tapasztalattal a hátam mögött (és ezekben minden típus és fajta megtalálható volt), alig 1 éve találtam meg a párom, már házasok vagyunk, várjuk a babánk ... de amiken előtte keresztülmentem éveken át pasi ügyekben, hát az 10 embernek is sok volna .... így utólag már jó tapasztalatnak gondolom, de megélni, átélni és túlélni nehéz volt nagyon mindent .... és tul.képp azért, mert én (is) mindig a 2. fajtát kerestem, ill. az mellett döntöttem ...

de ez baromi egyéni, Neked kell eldönteni .... és ismerned kell saját magadat nagyon ahhoz, hogy dönthess ...

mondjuk, nekem végül is írtózatos mázlim lett, mert az 1. típusú emberben megtaláltam a végzetes szenvedélyt is, szóval Ő a kettő elegye:-), sőt, még összekapni sem szoktunk semmin:-)- szerintem az hosszú távon nem vezet jóra. most még elvagy vele, napirendre térsz, akár viccesnek is találod a "kis marakodást", de az idővel nagyon gáz tud ám lenni és nagyon bosszantó ....

de ha végleg nem tudsz dönteni, akkor marad a 3. ..... :-))))) egy új ... az mindig jön és lesz, egészen addig, amíg VÉGLEGESEN nem fogsz dönteni egyvalaki mellett!

Sok sikert és boldogságot!

és még egy tapasztalat: sose az számít mennyi nője, (pasija) volt a másiknak ....... :-)

2008. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok amúgy. Írjatok még:), kiváncsi vagyok minél több ember véleményére.
2008. máj. 20. 14:41
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

egy ismerősöm egyszer azt találta mondani, hogy feleséget úgy választ az ember, hogy ő lesz a gyerekei anyja. Ez az egyetlen szempont.


nem értek vele teljesen egyet, de elgondolkoztató koncepció.

Ha párkapcsolatra vágysz, akkor olyat válassz, akivel jól kijössz. Ha élményeket akarsz, akkor meg olyat, aki izgalmas. Nyilván van ideális kombináció is, de a te esetedben, ha tényleg párkapcsolatot akarsz, akkor az első.


ja és szerintem a házasok nem kapnak össze mindenféle hülyeségeken... lagalábbis én még ilyet nem tapasztaltam...

2008. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
a Szenvedélyes tipusú mellett nem unatkoznál soha:) szerintem...én ilyen szerelmet élek meg...
2008. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!