Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire érdemes a szenvedélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdemes a szenvedélyes szerelmet előnyben részesíteni párválasztáskor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már 2 éve nincs barátom. Most megismerkedtem 2 fiúval. Az egyik nem tetszik külsőre, viszont jól el tudunk beszélgetni, s neki is kevés kapcsolata volt eddig (mint nekem). A másik fiú pedig helyesebb, vele sokszor összekapok hülyeségeken (mint a házasok), meg ő jobban izgatja a fantáziámat, neki több barátnője volt már. Amúgy mindkét pasi nem dohányzik, nem iszik, nem bulizós fajta, ami a fő szempont nekem. Szerintetek kivel lenne jobb a kapcsolatom, egy nyugodtabb barátibb érzelmű fiúval vagy egy inkább szenvedélyesebb vonalat képviselő sráccal? Köszi a válaszokat!
2008. máj. 20. 13:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút a szenvedély! :) A szenvedély azt tükrözi, hogy harmónikus egy kapcsolat, van köztetek szenvedély, egy hullámhosszon vagytok.. Iszonyú sokat számít szerintem, olyan mintha vonzás lenne köztetek. És ugyebár a vonzás jó egy szerelembe :)
2008. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy az első fiú "baráti érzelmű". Olyan fiatal vagy még, hogy nyugodtam belevághatsz egy szenvedélyes kapcsolatba, és lehet, hogy végül hosszútávú lesz a dolog :)

24 évesen szerintem nem kell "kiegyezni" a "megfelelővel", mikor ott van a "szuper" is!

Meg kell tapasztalnod a szenvedélyt is- inkább ilyen fiatalon, nem pedig amikor már családot alapítottál, akkor vágysz majd valami szenvedélyesre, emit máshol keresel :)


Sok boldogságot!

2008. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

én szeritnem járj a kettessel és ha egy idő után már tul sok lesz a vita akkor a másikkal még midnig összejöhetsz.

de ha forditva csinálnád akkor szeritnem minidg is bánnád hogy mért nem a kettest választottad.

2008. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ha egy fiúval "jól el tudsz beszélgetni" - az még kevés. De sose lehet tudni: ha képes feloldódni, és el tudjátok egymást bűvölni, akkor ennek van jövője!

Akivel pedig már most összekapsz, attól inkább búcsúzz el. Később ott komoly veszekedések lesznek.

Ugye pont arról van szó, hogy egy jó kapcsolatban MEG TUDJÁTOK BESZÉLNI a dolgokat.

2008. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:). Amúgy a 2. sráccal utána mindig tisztázni tudjuk a dolgokat.
2008. máj. 20. 19:16
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudni mi a fontos, de én azt választanám a helyedben akivel jobban kijövök, azaz az elsőt, a szenvedéllyességet meg tessék előcsalni belőle, biztos ott lapul csak eddig nem volt alkalma megmutatni. (Hálás lesz ha adsz rá neki lehetőséget :)
2008. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem tudtam volna olyannal járni, aki nem izgatja a fantáziámat, de kikosaraztam olyat, aki túl "veszélyes"-nek tűnt...Figyelj kicsit arra hogy bánt más lányokkal!(Mit mond róluk? Mit mondanak azok róla!)Ha nem beszél roszat azokról, vagy egyáltalán nem mond róluk semmit az jó jel! Akkor HAJRÁ!...

Nekem is sok barátom volt....Én hamar ráuntam volna a vitatkozóra....Ha megunod a civakodást,lépj tovább lazán és időben! Ne engedd meg senkinek, hogy bántson!...

AZ IGAZI MEGVÁR!ÉS NEM ENGED EL!...

Én 36 évesen találtam rá...és megérte várni!....2 éve vagyunk házasok.És szoktunk vitázni.Irigylem azokat akik nem, de azt gondolom, hogy két ember a közös élete során sokmindenben kell közös nevezőre jutni.Néha talán hülyeségnek tűnő dolgokon is vitázunk, de zok valamiért fontosak...érzelmi, vagy gondolati üzenetükért!De mivel szeretjük egymást tudunk engedni a másiknak, ha rájövünk, hogy számára valamiért nagyobb horderejű a dolog....

Egyébbként meg figyelj befelé!Érezd jól magad!Csak azzal és csak addig!

Sok sikert!Bátran és okosan!

2008. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
nekem ilyen szempontbóűl mázlim volt. Baromi szenvedélyesen indult a kapcsolatunk, aztán szépen lenyugopdott, és most a legjobb barátom, társam, szerelmem. :)
2008. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Tekintettel a korodra meg olyan fiatal vagy en a szenvedelyesert es a jobb kepubbre utaznek. Lehet h nem jon be a vegen de ezt sosem tudhatod lehet h bejon es egy nagyon jo kapcsi is lehet belole. Ha ilyen fiatalon lekotod magadat egy olyan mellett aki nem igazan tetszik csak az h jol elbeszelgetsz vele, nem hozza beloled ki az erzeseket a vagyakat, akkor csak egy megalkuvas lesz a reszedrol es lehet h evek multan ez latszani is fog mert egy lapos kapcsolat alakulna ki. es akkor majd hianyozni fog a szenvedely es ezt fogod keresni. En 30as vagyok es meg keresem az igazit lehet h az en koromban az elso mellett elgondolkodnek csaladalapitas celjabol de 24 evesen biztos h nem. En megprobalnam a 2-ikat es az elsovel meg barat maradnek. Remelem segitettem.
2008. máj. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem az elsőt válaszd ! (de valószínű a másodikat fogod :P)

Én elég sok 30 körüli lányt ismerek, és töbségük még egyedül van. mind azzal szív hogy a szenvedélyes, jóképű, vicces, menő, stb srácok után vonzódott. csakhogy az ilyenekkel mindig van valami gond. leggyakoribb hogy elmúlik a szenvedély és akkor meg teljesen üres marad a kapcsolat. Szintén gyakori hogy ráun a lányra, keres másikat és a lány még hónapokig szenved utána.

Ismerőseim között akik már találtak megfelelő párt mind azt mondják, hogy kár volt hogy nem látták be elöbb hogy igazam van, amikor mondom hogy ne a tökéletest keressék mert olyan nincs, hanem akivel jól ki lehet jönni.


Amúgy én 31 vagyok 3 éve van meg a nagy ő, aki nem topmodell, de amúgy tökéletes :)

2008. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!