Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatban mit hívhatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatban mit hívhatunk fontos különbségeknek 2 ember között ami miatt nem működhet hosszú távon egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Lehet hogy páran elcsodálkoztok majd,hogy hogyan zavarhat ez de engem zavar,szóval van egy lány akivel összejöhetnék és mivel hosszú távra tervezek vele picit zavarna a következő:sok közös van bennünk(viselkedés,temperamentum,hasonlóan vélekedünk dolgokról) de van egy dolog ami zavar.Ő szeret motorozni én meg úgy vagyok a motorokkal hogy szépek meg jók de ennyi,ez okozhat hosszútávon problémát?

tudom most azt gondoljátok: ez agyrém, de ez engem zavar.



#párkaőcsolat
2012. okt. 17. 12:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésedre is válaszoljak, az eltérő életstílus, vagy egyes helyzetekben a távolság, kevés együtt töltött idő, munkamániásság, vagy életcéltalanság megölheti a kapcsolatot.
2012. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10: A repülőbalesetek olyan ritkák, mint a fehér holló. Ellenben a különféle közúti balesetekkel... Amikor motros is van a dologban, akkor 90%-ban ő a hibás...
2012. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Azért az autóbalesetek nem olyan kirívóak mint a motorosok. Én még gyorsasági motoros feszítős seg-gfejet nem látta városban 160 as tempó alatt döcögni. Márpedig asszem 50 a megengedett sebességhatár. Az autósok 80 % a meg a buszosok meg azért túlnyomó többségben betartják. Más a hozzáállás. Teljesen megalapozott a motorosok iránti gyűlölet. Egyszerüen nem a városba valók. Menjeneka forma 1 es pályára meg az autópályára száguldozni. Ráadásul hosszú távra sem érdemes tervezni velük, mert fél lábbal eleve a koporsóban vagy a börtönben vannak. Ez csak a végkimenetelen múlik. De általában a szétmálik az agya a betonon szokott bejönni.

Ami a lényeg, ha olyan volna az érdeklődési köre ,ami az én elveimmel nem összeegyeztető, mondjuk a nő egy könyvmoly volna, vagy ilyen agyhalott száguldozásfan akkor biztos nem tudnám elviselni csak egykét szex erejéig.

2012. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13:58


akkor nézz több nemzetközi híradót a barátok közt helyett, és akkor biztosan több fehér hollót fogsz látni.

2012. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14: Mekkora barom vagy, Istenem. Képzeld, havonta legalább egyszer közlekedem repülővel és elég jól informált vagyok a repülőgépekről, társaságokról és balesetekről is. Az, hogy Kongóban, meg Isten tudja hol lezuhannak a gépek, kb. tudjuk, hogy miért vannak. Az utóbbi időben egyedül kényszerleszállások voltak egy Germanwings és néhány Ryanair gépnél, illetve volt az AirFrance zuhanás. Az egy dolog, hogy 1 lezuhanás alkalmával sok ember meghal, de alapvetően nagyon kevés a repülőszerencsétlenség!
2012. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

23:03


Barom 2-nk közül nem én vagyok, én legalább tudok tisztességesen és sértegetéstől mentesen válaszolni, rólad ez már nem mondható el.


Az is repülőgép balesetnek számít ahol csak 1 ember hal meg, lehet az akár Kongóban is, vagy az istenháta mögötti helyen. Meg az is balesetnek számít amit nem mond be a tv, csak a statisztikában jelenik meg. Aha, persze, havi 1x jársz repülőgéppel, anonim oldalon meg én vagyok Bill Gates! De oszd csak az észt, és lovagolj olyaa dolgon továbbra is, aminek semmi köze a kérdéshez, és csak példaként írtam. Ne zavartasd magad.

2012. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16: A Barátok közt téma felhozása becsomagoltan az, hogy lehülyézel, de jól van. Te beszéltél a nemzetközi híradóról, én pedig leírtam, hogy ők mit mondanak be. Akkor most miért jössz elő azzal, amit nem mondanak be, hanem statisztikákban van? Ha ennyire járatos lennél a statisztikákban, akkor tudnád, hogy évente jóval kevesebb ember hal meg repülőgép balesetben, mint bármilyen közúti szerencsétlenségben...

Kérdező, bocs ezért az offolásért, részemről befejezve. :)

2012. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!