Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több fiú mondta már rám azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több fiú mondta már rám azt, hogy dámás vagyok és hogy nem nagyon tudnak ellazulni a társaságomban. Pedig szeretek viccelődni, poénkodni, laza vagyok és mégis. Miért?

Figyelt kérdés
Nem értem a pasikat. Finom nő vagyok, ez tény, de nem hordom fenn az orrom. Természetes vagyok, kedves, viccelődős, mégis úgy érzem, hogy sokan teljesen görcsbe vannak rándulva, ha velem vannak, még akkor is, ha mondom, hogy nem kell visszafogniuk magukat. Elsősorban a fiúk véleménye érdekelne, hogy mit tehetnék az ellen? Mit lehet lépni, hogy ne legyenek zavarban a jelenlétemben? 21n.

2012. okt. 18. 12:37
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Kedves 20-as!

Érdekes, amit írtál, viszont el kell téged szomorítanom, nem kifejezetten van igazad. A humorommal semmi probléma, többnyire mindenkinek tetszik. Nem ez a lényeg, hanem az, hogy ennek ellenére is látom a fiúkon, hogy görcsbe vannak rándulva, mármint azok, akik esetleg többet szeretnének, mint haverkodást. Egyáltalán nem idegeskedem azon, hogy bárki is a vagyonomat szeretné, vagy engem. Annyira hülye azért nem vagyok, hogy ne vegyem észre, hogy ki és mit akar tőlem. Nem estem a fejemre szerencsére. :)

2012. okt. 18. 18:48
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen nők jönnek be mint te,kérdező!A gond viszont tényleg ott van hogy nem merek kezdeményezni.Van 1 ilyen csaj a közelemben aki magas kecses okos kifinomult lány de nagy kihívásnak érzem,ezért nem is lépek.Stresszt okoz ha meglátom.Teljesítési kényszer lesz úrrá rajtam,nem tudom magamat adni,feszélyez,pedig kedves mag van humora,vonzó.Ez van....
2014. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!