Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldog vagyok, de történhetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog vagyok, de történhetett volna másként is?

Figyelt kérdés

33 évesen szerető férjjel és egy pici babával teljesen beteljesültnek érzem az életem. Nem csinálnám másként, ezt nem vonhatja senki kétségbe.

De 15 évvel ezelőtt szerelmes voltam az egyik szomszéd fiúba és ő is belém. Kapcsolat soha nem lett belőle, mivel mindketten más városba végeztünk egyetemet és egyikünknek sem volt mersze a másik szerelmére érdemben válaszolni.

Ma már ő is és én is mással vagyunk boldogok, tudom ő sem bánja hogy így alakult. Elköltözött, én maradtam itthon és naponta szembesülök azzal, hogy a szüleivel ebszélgetek, szóba kerül Laci is é érzek valamit, ami semmiképp sem szerelem, még csak nem is vonzódás, hanem talán a beteljesülés íze, vagy nem tudom. elgahyjam a családom, vagy akár hogy kétségbe vonjam a szerelmem a férjem iránt.

Nem jutott eszembe hogy keressem..

Mit szóltok?


2012. okt. 23. 08:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Azt, hogy "unatkozol".
2012. okt. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy ábrándozni lehet, csak sok értelme nincs. Nem tudhatjuk, hogy mi lett volna.


Lehet, hogy egy Bonny és Clyde kapcsolatban rövid, de annál tartalmasabb életet éltetek volna.

Lehet, hogy sokgyerekes anya lett volna belőled még jobb anyagi és érzelmi körülmények között.

Lehet, hogy 2 év után szétváltok.

Lehet, hogy egy szadista aki bezárt volna egy idő után a pincébe leláncolva és kutyakaján tartana és te lennél a szexrabszolgája.


Ami elmúlt elmúlt, nem érdemes rajta agyalni.

2012. okt. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus. Vagy tényleg mindened megvan, és unalmas az élet ekkora boldogság közepette, az ember jó dolgában már nem tudja mit kezdjen magával.. VAGY megalkudtál csak a férjed mellett, sose volt nagyon mély érzésű szerelem köztetek.. Ezt valszeg se te, se mi nem tudjuk kitalálni.
2012. okt. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden szép és jó akkor mi a bajod?Minek tépelődsz ilyesmin,ha olyan szerelmesek lettetek volna egymásba,csak történt volna valami.Vagy nem klaffol még sem valami a házasságodba
2012. okt. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy jó dolgodban már nem tudod, mit csinálj.
2012. okt. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom, úgy beszéltek, mintha megcsaltam volna, vagy verném a gyerekem. Elmondtam egy teljesen ártalmatlan érzés és ilyenek a reakciók...igazatok van, hülye vagyok!
2012. okt. 23. 09:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Milyen édes, a férjed tudja, hogy ő így alakult? Banyek, mi az, hogy így alakult? Nem Te választottad, hanem így hozt az élet? Bírom az ilyet, a férjed őrült boldog lehet, hogy belealakult az életedbe.
2012. okt. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát persze, hogy történhetett volna másként is.

Mondjuk, hogy 18 évesen egymásé lesztek, baba lenne- de a fiú megrázza buksiját, nem!!! -te meg széttépeted a tested, soha többé nem lehet babád, stb.stb. a lehetőségek száma korlátlan.

Nagy butaság, hogy ezt írod:

"teljesen beteljesültnek érzem az életem"

Ezt egy halott írhatná, ha szegény mellé tennének tollat, papírt, lámpást, és nem csak úgy ejtenék be a koporsót a nyirkos sötétbe.

*

Egy folyamat részese vagy, míg élsz- és sajnos jó és rossz is történik törvényszerűen, mindig, mindenkivel.

Figyelj arra, ami ITT ÉS MOST van- mert elszalad, úgy, hogy nem is éled át mélységében.

A pici babád napról-napra változik.

A kedvesed se legyen ebből kiszorítva: együtt örüljetek szemlélve fejődését. A bajokat is együtt oldjátok meg.

Ezalatt TI is változtok (vagyis ÉLTEK). Pszichológusok mondják, hihetetlenül felerősödik az empátiás készség az ifjú szülőkben- mert koncentráltabban figyelnek a kicsire, aki még szavakon kívül kommunikál.

Ahogy fejlődik, ahogy beszélni tanul- a világon a legérdekesebb folyamat!

*

Szókratészt megkérdezték tanítványai, ki a boldog ember?

Azt mondta -ott élt az a fazekas, na az boldog volt. Meg ott az a két éve meghalt tanító, na az boldog volt..stb.stb..még sok ilyet,

-De hát csupa halottat említesz, Mester?

-Igen - felelte Szókratész - amíg élünk, mindig történik valami, ami néha rossz, néha jó, és nem lehet ilyen lezártan mondani:az boldog.

*

Vannak sors-szerű elemek az életünkben, amin nem tudunk változtatni. És vannak, amik nagymértékben rajtunk múlnak.

Nagyon sok múlik, hogyan tudom a jót átélni, hogy tudom éltetni, megtartani, hogy tudom a rosszat "átfordítani" jóvá.

*

üdv.:-aa-

2012. okt. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Óh, anyám a sok öntelt, feleségcsaló pasit ma idehozta a sors? De könnyen ítélkezel, vajon otthon minden rendben van?

Eliszod a család pénzét, vagy játékgépekre költöd? A kölcsönt tudod fizetni? Vagy a dohányzáz neked nem káros az egészségedre?

Jézus!

Igenis így alakult, a tied meg amúgy! Te ennyit jegyeztél meg a lepkeagy méretű szürkeállományoddal?

2012. okt. 23. 09:27
 10/13 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy itt bárki is "pasi"? És főleg, hogy "öntelt"??

A te kérdésedből viszont lejön, hogy egy unatkozó háziasszony vagy.

Jézusom, ez a fórum mostanában tele van trollokkal!!

2012. okt. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!