Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldog vagyok, de történhetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog vagyok, de történhetett volna másként is?

Figyelt kérdés

33 évesen szerető férjjel és egy pici babával teljesen beteljesültnek érzem az életem. Nem csinálnám másként, ezt nem vonhatja senki kétségbe.

De 15 évvel ezelőtt szerelmes voltam az egyik szomszéd fiúba és ő is belém. Kapcsolat soha nem lett belőle, mivel mindketten más városba végeztünk egyetemet és egyikünknek sem volt mersze a másik szerelmére érdemben válaszolni.

Ma már ő is és én is mással vagyunk boldogok, tudom ő sem bánja hogy így alakult. Elköltözött, én maradtam itthon és naponta szembesülök azzal, hogy a szüleivel ebszélgetek, szóba kerül Laci is é érzek valamit, ami semmiképp sem szerelem, még csak nem is vonzódás, hanem talán a beteljesülés íze, vagy nem tudom. elgahyjam a családom, vagy akár hogy kétségbe vonjam a szerelmem a férjem iránt.

Nem jutott eszembe hogy keressem..

Mit szóltok?


2012. okt. 23. 08:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ha ma tolnák elém a papírt, azt írnám le hogy boldog vagyok, naná hogy az eddigiekre gondolok, nem pedig az egész életemre, beleértve a jovőt is.
2012. okt. 23. 09:34
 12/13 anonim ***** válasza:
Majd ha nagyobb lesz a baba, akkor nem lesz időd ilyeneken gondolkozni..most meg úgy tűnik nagyon unatkozol egyedül.
2012. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Figyu, ne támadj. Ne haragudj, de mindened megvan, minden okés az életedben és kreálod a problémát. Szereted a férjed? Szerelemmel? Ha igen, akkor ne agyalj a szomszéd fiún. Ha nem szereted, akkor nem értem miért vagy a felesége. Talán azért lehet ilyen varázsa a szomszéd fiúnak, mert mindig is elérhetetlen maradt. De ez a múlt! Ne mérgezd meg a jelent, ha egyébként boldog vagy.
2012. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!