Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszem a barátomnak?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt. tudom hogy nagyon tetszettem neki, és hogy az oylan lányok az estei mint én. de az utóbbi kb. fél évben egyre többet foglalkozik a külsőmmel. például csókolózunk és hirtelen megáll és azt mondja h nézzem már meg miylen vastag a karom. vagy azt mondja hogy lehetne laposabb is a hasam.(hozzáteszem hogy a 170 centimhez 48 kiló vagyok, szerintem nincs rajtam fölösleg... és sportolok is, tehát még azt se mondhatom h nem vagyok feszes. és 1,5 éve se voltam kevesebb kiló, vagy más alakú) mindig azt érzem hogy neki nem tetszem, és ha ez rosszul esik és elmondom neki hogy szerintem elég vékony vagyok és nagyjából elégedett vagyok magammal.pl nem találom vastagnak a karom, akkor azt mondja hogy ő ezt enm azért modnja mert neki nem tetszik, ahnem szeretné hogy tisztában legyek vele:O és reméli hogy egyetértek, hogy szerintem is vastag, mert ez egyértelmű. ilyenkor el tudnék süllyedni szégyenemben. és egyáltalán nem érti meg hogy ez nekem miért esik rosszul.. úgy érzi hogy ezzel ő jót tesz hoyg felhíva a figyelmem rá. és én vagyok a hisztis hogy nem értek egyet vele, vagy fölhozom ha rosszul érint.szóval nem tudok erről beszélni vele. és sokszor van hogy mutat egy képet pl. egy lapos hasról,elkezdi dicsérni hogy milyen jól néz ki és persze ez sem eshet rosszul nekem(nem is esne, ha néha engem is dicsérne..)van esély ezt valahogy megoldani? vagy kezdjek el gondolkozni azon hogy ez az egész alapjaiban megrengeti a kapcsolatot?:(( nagyon szeretem, de azt érzem hogy ezzel folymatosan öli az önbizalmam...
2012. okt. 23. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nagyon bunkó barátod van...

a 170/48 kevés is amúgy... nem hiszem, hogy baj lenne az alakoddal...

szerintem elég sok gond lesz ebből, ha nem fejezi be...

2012. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

170 cm-hez a 48 kg szerintem már kifejezetten sovány.

Beszéld meg vele, hogyha így nem vagy jó neki akkor kereshet mást. Nem normális... Ne hagyd magad.

2012. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mekkora paraszt....
2012. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
leírtak alapján szerintem jól nézel ki!!de a párodat értesd meg h neked ez rosszul esik és ha nem haggya abba el mehet és kereshet egy anorexiás csajt akinek csak csont van a kezén!legyél határozott ha elhagy nem is érdemel meg téged ha felfogja és többé csak dicsér akkor megvan oldva már nem azért de évek azon nem változtatnak h ilyet mondjon maximum észreveszi hibákat...de nem azt h vastag a kezed mond neki határozottan a helyzetet...!!!!!!!!!!!
2012. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
170 cm?48 kg?ne hogy fogyjál!:)tökéletes alakod van,a pasi túl sokat akar.nem kaphat senki se tökéletest,mert senki sem az!ha mondd rád valamit sz*rd le,mondj vissza valamit,akkor megtudja milyen érzés.nekem is nagy karom van sajnos,de én 165 cm-hez vagyok 56kg..:/
2012. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Hole Hunter ***** válasza:

A barátod egy gyökér...hurkapálcából csinálj egy emberkét, add oda neki, h "mostantól vele fogsz dugni"! Aztán mosolyogva küldd szépen haza és ne foglalkozz vele többet!

A magasságodhoz a súlyod nemhogy sok...sztem még kevés is.

Egy pasinak csodálnia kell a nőjét...legyen az bármilyen testalkatú...

2012. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Te vagy a hülye, hogy egy ilyen emberrel vagy együtt.
2012. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos igazuk van a többieknek, mert nagyon paraszt a pasid. Bár, úgyse fogod otthagyni, mert szereted. Lesz belőled egy mártír, aki elviseli, hogy megalázzák, talán anorexiás vagy bulímiás leszel, és pszichopata. De ha most kihajítod a bunkóját, akkor megelőzheted a bajt, és találsz majd egy olyan pasit, akinek pont így leszel jó. Egyébként az adataid alapján te már sovány vagy! Hogy lehetne egy sovány embernek vastag a karja és hájas a hasa??? Ezen gondolkodj el!
2012. okt. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőmmel is ilyen volt a barátja, állandóan kritizálta. Hála égnek azóta szakítottak és most nagyon jól érzi magát a barátnőm. 23/L
2012. okt. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A barátod egy bunkó paraszt. Ez megalázó. A hibáiddal együtt kell elfogadjon és szeressen. Ez a 48 kg meg nagyon kevés a magasságodhoz képest, kétlem hogy vastag lenne a karod. S ha az lenne is, nem indok arra, hogy igy lekezeljen a saját barátod. A kapcsolatok rá fog menni, ha nem hagyja abba. Ne hagyd, hogy letiporja az önbizalmadat ez tuskó.
2012. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!