Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszem a barátomnak?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt. tudom hogy nagyon tetszettem neki, és hogy az oylan lányok az estei mint én. de az utóbbi kb. fél évben egyre többet foglalkozik a külsőmmel. például csókolózunk és hirtelen megáll és azt mondja h nézzem már meg miylen vastag a karom. vagy azt mondja hogy lehetne laposabb is a hasam.(hozzáteszem hogy a 170 centimhez 48 kiló vagyok, szerintem nincs rajtam fölösleg... és sportolok is, tehát még azt se mondhatom h nem vagyok feszes. és 1,5 éve se voltam kevesebb kiló, vagy más alakú) mindig azt érzem hogy neki nem tetszem, és ha ez rosszul esik és elmondom neki hogy szerintem elég vékony vagyok és nagyjából elégedett vagyok magammal.pl nem találom vastagnak a karom, akkor azt mondja hogy ő ezt enm azért modnja mert neki nem tetszik, ahnem szeretné hogy tisztában legyek vele:O és reméli hogy egyetértek, hogy szerintem is vastag, mert ez egyértelmű. ilyenkor el tudnék süllyedni szégyenemben. és egyáltalán nem érti meg hogy ez nekem miért esik rosszul.. úgy érzi hogy ezzel ő jót tesz hoyg felhíva a figyelmem rá. és én vagyok a hisztis hogy nem értek egyet vele, vagy fölhozom ha rosszul érint.szóval nem tudok erről beszélni vele. és sokszor van hogy mutat egy képet pl. egy lapos hasról,elkezdi dicsérni hogy milyen jól néz ki és persze ez sem eshet rosszul nekem(nem is esne, ha néha engem is dicsérne..)van esély ezt valahogy megoldani? vagy kezdjek el gondolkozni azon hogy ez az egész alapjaiban megrengeti a kapcsolatot?:(( nagyon szeretem, de azt érzem hogy ezzel folymatosan öli az önbizalmam...
2012. okt. 23. 11:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen a barátod egy bunkó paraszt, az a baj hogy az enyém is ilyen, de már próbálok nem tudomást venni róla, leszarom mit mond..

az a baj az ilyen kritikákkal hogy igen alá tudja ásni az ember önbizalmát ami baj, de nem csoda, és úgy gondolom hogy a barátodnak is komoly önértékelési problémái vannak mert téged kritizál. Vagy magáról tereli el a figyelmet ezzel, vagy túl jó nőnek tart és ezzel tart szint alatt tegyük fel nehogy elhagyd vagy ilyesmi vagy sokat képzelj magadról. Sok oka lehet, de egy biztos, nála is gondok vannak.

Vagy megpróbálod meg se hallani amiket mond és egy idő után feladja ha látja süket fülekre talál a dolog, vagy kezd te is kritizálni őt hátha észreveszi magát, vagy szakíts.


26/l

2012. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1 év után már itt tart? Hát, szerintem nem szeret téged. Ez bunkóság a részéről.

Az én párom folyamatosan dicsér... Még nem vagyunk együtt 1 éve, de neki tetszem úgy, ahogy vagyok. Ilyet még figyelmeztetésből sem mondunk a másiknak... Engem a családom szekált folyton az alakom miatt, évekbe telt, mire leszoktattam őket róla. Pedig hidd el, nem változtam meg drasztikusan.

Vagy vágj vissza neki, hogy észrevegye magát, vagy add ki az útját.

De ezt ne tűrd!

26/L

2012. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 ASOT ***** válasza:

Az kemény.

Hát nem kertel az tuti, megmondja amit gondol.

De tény, hogy bunkó de nagyon.

Kíváncsi vagyok vajon ő hányszor nézett már magára illetve magába..mert kizárt h ő tökéletes...

Te meg :) 170/48 hát ha neked vastag a karod vagy combod vagy nem lapos a hasad az elég érdekes lenne..

(max narancsbőröd lehet de nem hiszem h neked az lenne)


- Nem is lehet vele rendesen beszélni, megbeszélni a dolgokat mert a sajátját fújja és még ha meg is hallgat akkor is le se sz@rja , egyik fülén be a másikon ki.


- Túl sokra tartja magát, túl sokra!


Gyakorlatilag egy modell alkat vagy, megnézném én azt hogy ő hogy néz ki hozzád képest.


Végezetül pedig: kezdj el filózni a kapcsolatodon....

2012. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
olyan finoman párnácskás a karod? Az a gyengém, szívesen megvigasztallak.... :-)
2012. okt. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!