Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én már nem vagyok szűz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már nem vagyok szűz, viszont a mostani barátom igen. Vajon elvárja azt hogy hamarabb lesz szex mint egy szűz lánnyal?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyunk együtt,de már volt utalása arra hogy akarja a dolgot. Én viszont még korainak tartom,főleg úgy hogy előző barátommal is korán történtek dolgok és azután szó szerint követelte hogy minden találkozásunkkor legyen valami. Mostani barátomnál meg felmerült bennem hogy azt hiszi hogy itt pár hét után lesz akció csak azért mert nem vagyok már szűz. Persze nem akarok évekig várni,de rosszul esett hogy 1 hónap után ilyennel próbálkozott.

17/L


2012. okt. 23. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a szex az a dolog, amit nem lehet követelni. csak akkor feküdj le vele, ha te is szeretnéd, és amikor szeretnéd.

ha eddig szűz volt, akkor még tud várni egy kicsit, nem?! :)

2012. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen korban az az egészséges, ha minden találkozásnál akarja legalàbb kétszer..


20F

2012. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hole Hunter ***** válasza:
49%
Még pár év és két alkalom között fog eltelni ennyi idő...akkor majd jusson eszedbe, h ez neked teljesen természetes!
2012. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Elvárja,és ha nem dugatod meg magad hamarosan akkor dobni fog nemsokára
2012. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Takarodjál már. Mit játszod itt az álszentet? Az előzőnek egyből hanyatt vágtad magad, a mostanit meg kínzod és előadod az erkölcsös jó kislányt? Az egy hónap pedig több mint elegendő várakozási idő.
2012. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkább attól félhet, hogy -Te várod el, hogy előbb szexeljetek, mintha Te is szűz lennél.:)

Beszéljetek erről!

2012. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!