Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki férfi létére vékony, jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki férfi létére vékony, jobb ha nem is csajozik/nőzik, hanem végez magával?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 A kérdező kommentje:
Meg azért érted, csakis a nők miatt menjek edzeni?
2012. okt. 24. 22:49
 52/76 anonim ***** válasza:
Kérdező válaszolj a privire!
2012. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
Hát istenem.Hallgass közben zenét,variàld a gyakorlatokat.Én 3 éve járok,mégse untam meg.De más sporttól is lehet izmosodni..mi az ami leköt?
2012. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 A kérdező kommentje:
Elsősorban kosarazok, de szoktam mellette bicajozni és futni is.
2012. okt. 24. 22:53
 55/76 anonim ***** válasza:
21%

Már megint idejöttek a primitívek okoskodni...


#37 (19:25) csak leírta a szokásos sablonos marhaságot.


A kérdezőt hibáztatod mindenért, mert neked az a legegyszerűbb. Nem tudsz gondolkodni. Mivel neked az állításod alapján nagyon nagy mázlid volt azzal, hogy állítólag van barátnőd, így bele sem gondolsz a kérdező helyzetébe.


#39 (19:38) is egy újabb marhaságot írt.


Hiába megy gyúrni az ember, hogyha a hibás genetikája miatt nem tud izmot felszedni! Ha rossz génjei vannak, akkor ott gyúrhat 100 évet is, akkor sem lesz izmos.


#46 (20:23) is egy primitív tudatlan. Neki ugyanaz szól, mint amit a 19:38-asnak is írtam.


#47 (20:26)


Rosszul tudod. A nőknek ugyanannyira fontos a férfi teste, mint amennyire a férfiaknak a nő teste.


Van még jó néhány válaszoló, aki szintén hülyeséget írt, de azokra nem reagálok, mert nem lehet normálisan reagálni rájuk (és fölösleges foglalkozni velük, mint például a féreg 19:17-essel). A válaszolók többi része normális választ írt.

2012. okt. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek teljesen igaza van! A nőknek csak a nagydarab férfiak kellenek minden szempontból. Tehát nekik kevésbé számít az, hogy zsírtól vagy izomtól nagydarab-e a férfi. A nőknek az a lényeg, hogy a férfi ne legyen vékony. Ez többek között azért is fontos nekik, hogy legalább a biztonságérzet meglegyen.


Láttam ezen az oldalon is egy párszor, hogy a lány írta, hogy az előző barátja vékony volt, és rossz érzés volt neki megölelnie. Amikor megölelte a barátját, akkor kirázta a hideg az undortól (Körbeért a karja, érezte a bordáit, stb.)

2012. okt. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim válasza:
Na ezt figyuzzátok. 165cm és 52kg, na én is szívok rendesen, de azért csak vannak láyok, akiknek bejövök, igaz ritka és keményen meg kell dolgozni azért, hogy nőm legyen, nem ugrik az ölembe,minta a mázlista nagydarab, magas, kigyúrt, pénzes fickóknak, akik sz@rt sem tudnak arról, hogy a vékony/alacsony srácoknak a legnehezebb becsajozni ebben a kib@szott társadalomban. De én úgy döntöttem lesz@rom és küzdök és bár ritka az a lány, akinek így is kellek és ők sem top modellek, de nem lehetetlen vékony, alacsony fiúknak sem barátnőt szerezni. Kérdező te még mázlista is vagy, mert magasságban jó vagy, egészségs is vagy, próbálkozz tovább ez a kondis dolog meg nekem sem jött be, mert úgy látszik pocsék genetikám van, másrést havi tíz-húsz ezret én sem tudok költeni, nem állok úgy anyagilag most, hogy megtehessem.
2012. okt. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 A kérdező kommentje:
A mai nap ráébresztett arra, hogy nem hátrány vékonynak lenni. Egyik szemem sír, másik nevet, ennyi.
2012. okt. 25. 12:36
 59/76 anonim ***** válasza:
43%

ma 00:04


Tehát azt mondod, hogy létezik olyan ember, aki genetikailag nem tud izmot felszedni? Te teljesen meg vagy őrülve? Kikérdezhetem erről egy személyi edző, vagy akár egy orvos véleményét? Ilyen egyszerűen nem létezik, hogy valakinek annyira szar genetikája legyen, hogy ne tudjon eredményesen edzeni. Mikor elkezdtem, 180cm voltam, és 52(!!!) kg. Az a tipikus szar genetikájú srác, mint a kérdező. Azóta eltelt két év, azóta 75kg vagyok!


Akinek szar a genetikája annak nem sírni kell hogy mennyire rossz neki, hanem még keményebben odafigyelni az étkezésére, és edzésére. Napi 6 étkezés, 2g/testsúlykilogram fehérje és 6g/tskg szénhidrát minden nap, heti 3 kőkemény edzés. Ennyi a titok. Az panaszkodik a genetikára akinek NINCS AKARATEREJE.


Engem nem érdekel hogy a kérdező szerint a csajoknak mi tetszik. Egy részt nincs igaza, sovány pasiknak is jó nőik vannak. De ha a kérdezőt olyan nők veszik körül akik a nagyobb darabokra buknak, és ez ennyire zavarja, hogy végezne magával emiatt, akkor igen is tenni kell érte hogy ne legyen sovány. Ha ez ellen meg olyan szintű kifogásai vannak hogy "jajj én hamar ráunok", akkor tényleg lője tarkón magát...

2012. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
72%

16:32


Igen, sok olyan ember van, akik a rossz gének miatt képtelenek izmot felszedni. Nem tehetek róla, hogy tudatlan vagy.


Ezek szerint gond van a szövegértéseddel, mert az a tipikus szar genetikájú ember, aki nem tud izmot felszedni.


"Akinek szar a genetikája annak nem sírni kell hogy mennyire rossz neki, hanem még keményebben odafigyelni az étkezésére, és edzésére."


Akinek jó a genetikája, annak nem okoskodni kell, hanem szépen csöndben maradni.

Akinek rossz a genetikája, az semmit sem tehet.


"Napi 6 étkezés, 2g/testsúlykilogram fehérje és 6g/tskg szénhidrát minden nap, heti 3 kőkemény edzés. Ennyi a titok."


Ez semmit sem ér, ha rosszak a gének. (A rossz génekre milyen megoldást javasolsz? Szteroidokat?) Arról nem is beszélve, hogy mindez rengeteg pénzbe, időbe, energiába és szenvedésbe kerül.


"Az panaszkodik a genetikára akinek NINCS AKARATEREJE."


Az ír ekkora baromságot, aki TUDATLAN.

Hiába van akaratereje, hiába tesz azért az ember, hogy ne legyen vékony, mert ha a rossz gének megakadályozzák, akkor nem tehet semmit.


"Egy részt nincs igaza, sovány pasiknak is jó nőik vannak. De ha a kérdezőt olyan nők veszik körül akik a nagyobb darabokra buknak, és ez ennyire zavarja, hogy végezne magával emiatt, akkor igen is tenni kell érte hogy ne legyen sovány."


Nincs igazad, mert ritka az az eset, amikor vékony férfinak egyáltalán nője van. Max akkor, ha gazdag, vagy rendkívül jó a szövege és a humora. De mivel a jó szövegre és a humorra is születnie kell az embernek, ezért ezt sem lehet elérni annak, aki nem ilyen.

Testalkatilag a vékony férfiaknak csak a vékony nők egy kis részénél lehet esélyük. Mivel az emberek részben önmagukhoz hasonló testalkatú párt keresnek. De ezt felülbírálja az, hogy a nőknek (igen, még a vékony nőknek is) nagydarab férfiak kellenek.


"Ha ez ellen meg olyan szintű kifogásai vannak hogy "jajj én hamar ráunok", akkor tényleg lője tarkón magát."


Még jó, hogy ráun, mivel semmi eredménye sincs. De még ha van is eredménye, akkor is baromi unalmas a súlyokat emelgetnie állandóan (főleg ha a sok szenvedést és pazarlást is figyelembe vesszük). Ilyen gondolkodással inkább te lődd tarkón magad.

2012. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!