Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki férfi létére vékony, jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki férfi létére vékony, jobb ha nem is csajozik/nőzik, hanem végez magával?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
52%

18:33


""Rossz gének" nem léteznek, fogd már fel! De ha belinkelsz nekem egy tanulmányt egy megbízható oldalról aminek a szerzője felvállalja magát, akkor elhiszem neked. Egyébként ilyet nem fogsz találni, mert nem létezik."


Nem fogsz találni olyan hiteles tanulmányt, ami bizonyítja, hogy rossz gének nem léteznek.

Nem kellene ellent mondanod a valóságnak. Olyan, mintha azt mondanád, hogy nem létezik levegő. Ilyen gyenge az agyműködésed. Fogd már fel, hogy vannak rossz gének!


"Gondolom a haveri körből a foreveralone-ok mondták neked, vagy a nők lapjából szedted, vagy tudja az isten hogy honnan..."


Nem meglepő tőled, hogy csak ilyen helyekre alapozol mindent. Ez a tudatlanságod újabb bizonyítéka.


Az sem meglepő tőled, hogy vitatkozni sem tudsz. Képtelen vagy felfogni a tényeket, mert te a képzeletvilágodban élsz. Ezért vagy képtelen gondolkodni, és egyetlen értelmes érvet vagy bizonyítást sem tudtál írni. Ha valaki ellent mond a képzeletvilágodnak, akkor rögtön bekattansz, és zombiként csak a szavak kiforgatásával foglalkozol, csak hogy ne kelljen szembenézned a saját hülyeségeiddel.

Én csak a tényeket írtam. Nem tehetek róla, hogy az igazság fáj neked.


A válaszaid 100%-a egy adott sémára épül, pl:


"[bemásolt szöveg]"

Nincsenek rossz gének, blablabla... tudatlan, lusta, akaratgyenge vagy, lusta vagy blablabla...


"[bemásolt szöveg]"

Nincsenek rossz gének, blablabla... tudatlan, lusta, akaratgyenge vagy, lusta vagy blablabla...


"[bemásolt szöveg]"

Nincsenek rossz gének, blablabla... tudatlan, lusta, akaratgyenge vagy, lusta vagy blablabla...


Még meg is próbáltam lesüllyedni a szintedre, hátha így felfogsz valamit, de esélytelen. Te menthetetlen eset vagy. Nem mondtam, hogy nézzél tükörbe? Akkor most szólok.



18:39


Jó tanács:

Ha nem értesz valamihez, akkor kussolj. Ugyanis saját magadnak mondtál ellen az imént. Ennyit rólad pancserkém.


Korábban ezt írtad:

"Mindennek az akaraterő a kulcsa"


Most meg:

"Majd egy kis élettapasztalattal a hátad mögött rájössz, hogy az akaraterő jörülbelül az 50%-át teszi ki azoknak a dolgoknak, amikre szükséged van, hogy jó életed lehessen."


Hiába próbálod utólag meghazudtolni saját magadat. Ezzel csak lejárattad magad. Ez is csak azt bizonyítja, hogy semmi élettapasztalatod nincs. Hol élsz te egyáltalán? A hiteltelenséged megint alátámasztottad.


"Inkább szégyen, ha nem próbál meg felállni."


Hogy tudna felállni, ha a magadfajta férgek rugdossák és elnyomják?


"Hibás gének nem léteznek. Orvosok és személyi edzők százai bizonyítják az állításom"


Hibás gének léteznek. A valóság cáfolja az állításodat.

2012. okt. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
52%

19:14


Nem itt kellene a baromi szánalmasságoddal dicsekedned, kisöcsi. Képtelen voltál bármit is bizonyítani. De értelmeset sem tudtál kinyögni a halott agyadból. Az, hogy kijelented, hogy márpedig ez nem így van, az nem bizonyítás. Én a valóságnak hiszek. Én vagyok a senki, holott te itt éled az életed?! Elég silány életed lehet. Ráadásul ezek szerint magadból indultál ki. Hát igen, a szánalmas senkik csak ennyit tudnak. Ha tetszik ha nem, sokszor van olyan, hogy valaki akármit tesz, nem tud izmot felszedni. Ez tény! Hogy ezt cáfolni próbálod, ez olyan, mintha azt mondanád, hogy nincs levegő (a korábbi példámmal élve). Jól van, már eléggé tudni lehet, hogy mennyire tudatlan vagy az izom felszedése terén is, úgyhogy már leülhetsz kisöcsi, egyes. Hiába vitatkozol a tényekkel, attól még azok nem változnak meg.

Az IQ szinted nem éri el egy falevélét sem, de ez nem újdonság egy magadfajta agyhalottól.


"És hogy mi sikerült? 10 kiló felszedése, húgyagyú."


És hogy hogyan (a te állításod szerint) sikerült? Vagy jó génjeid vannak, vagy szteroidokat használsz. De ha neked jó génjeid vannak, az nem jelenti azt, hogy mindenki másnak is azok vannak. Még erre sem gondoltál, visszamaradott kis nyomikám?


Te kitűnő példa vagy arra, hogy milyen az, amikor a hülye okoskodik. Szánalmas.


19:33


"Én inkább arra fognám milyen lusta vagy, aki nem képes küzdeni a célért, hogy izmot pakoljon fel magára."


Na mi van, alacsony volt a diliház kerítése? Na menj szépen vissza, úgyis oda való vagy!

Nem a lustaságra kéne fogni a gyökérségedet, azért mert fingod sincs a génekről és az izmokról, nem a lustaságra kell fogni! De látom te sem tudsz olvasni, mivel nem rólam van szó.

2012. okt. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 SSanchez válasza:
62%
Szívesen összemérem veled a tudásomat a testépítés és sport terén öcsisajt:)
2012. okt. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:

Én is a Sport kaategóriából jöttem!

Csak annyit fűznék hozzá,hogy az 55-ösnek legszivesebben lenyomnék egy rúd szalámit a torkán,és azal fojtanám meg,csak ne beszéljen már maraságokat.

2013. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
Én lezavarnám a terembe egy edzővel és rájuk zárnám az ajtót napi 1 órára. Az anyukájának meg megmutatnám ezt a beszélgetést, hogy lássa miket hord össze a fiacskája. Hátha segítene neki egy kis csirkével és rizzsel :D
2013. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:

Aha, persze...Épp a napokban megtetszett nekem egy vékony srác, kb. 170 magas, ráadásul nem egy férfiszépség. Egyik ismerősöm próbált összeboronálni vele, de azt mondta a fiú, hogy nem tetszem neki, mert nem vagyok szőke... 35 évesről van szó. Hát köszönöm szépen...

Én meg egy 27 éves nő vagyok, ápolt, igényes, jól kinéző.

2014. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!