Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki férfi létére vékony, jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki férfi létére vékony, jobb ha nem is csajozik/nőzik, hanem végez magával?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
66%

Atyaúristen, hogy itt mekkora tudatlanság van egyesek agyában. Biológiailag lehetetlen, hogy valaki képtelen izmot pakolni magára. Fogd magad, és menjél el a háziorvosodhoz, és mondd meg neki, hogy szerinted ilyen létezik. Bár lehet átküldene az agysebészhez... Tudom, vékony koromban én is azt hittem hogy én képtelen vagyok rá. Végülis zabáltam a csülökpörköltet meg a zsíroskenyeret mangalicaszalonnával agyba főbe, meg minden nap nyomtam otthon annyi fekvőt amennyit tudtam, csak ez nem volt elég, ettől nem lehet nőni ha szarok a génjeid.


Az életemet tenném rá, hogy te pl meg sem próbáltál úgy étkezni, ahogy leírtam az előző válaszomban. Az is borítékolható, hogy a rendes konditermi edzést sem próbáltad még ki, vagy pedig rosszul csináltad. Csak az abszolut kezdők unják, akik még nem tanultak meg összpontosítani. Miért jelented ki hogy ez a módszer nem jó, ha nem próbáltad?


Eredményt meg nem 1 hónap múlva kell várni, hanem kb egy év múlva. Akinek jó génjei vannak, az sem lesz pár hónap alatt izmos. (hozzátenném, nekem sincsenek)


Mindennek az akaraterő a kulcsa, ezt kéne a magyar ember fejébe verni. Egy élete van mindenkinek, miért nem tehetné jobbá, ha a jelenlegivel nincs megelégedve? Ha lusták vagyunk, akkor ismerjük be, és ne burkolózzunk olyan hülyeségek mögé, hogy hibásak a génjeink. Kiröhögnek az orvosok bakker, mint ahogy engem is kiröhötek jogosan!


Gondolom nem komoly a kérdés sem: ha a kérdezőt tényleg annyira zavarná a soványsága hogy öngyilkos legyen, már rég tett volna ellene. Szerintem igazából nem is sovány, csak egy figyelemhiányos foreveralone, aki szeretné legalább noname emberek figyelmét felkelteni egy provokatív kérdéssel.

2012. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
48%
végszó: kevesebb nőnek kellek, mióta nem vagyok sovány.
2012. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
65%

Eddig 1 db olyan emberről hallottam, aki genetikailag képtelen hízni, úgy hívják Lizzie Velasquez. Ha nem olyan vagy, akkor csak duma (: Esetleg az orvosi papírnak hiszek.


76%-osnak tökéletesenk igaza van, ez az állandó "merarosszgének"-hozzászólás nagyon gáz, irtózatos szégyen ez a kifogásparádé... mondom ezt én, klasszikus ektomorfként, magas, vékony, sokat eszik, nem hízik. De mégis sikerült.

2012. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 A kérdező kommentje:
Huhh, mi van itt. Azokkal értek egyet, akik azt vallják, hogy lehet izmot felszedni a gének ellenére is. Abból indulok ki, hogy a gyúrósabb ismerőseim 90%-a lepkesúlyról indult, és 2-3 év alatt értek el látványos szintet.
2012. okt. 25. 22:54
 65/76 anonim ***** válasza:
79%

21:57


Te aztán rendkívül tudatlan vagy. Nagyon sokan vannak, akik a gének miatt képtelenek izmot felszedni magukra.


Na itt nagyot buktál a szövegértéssel. Mivel nem rólam van szó, nem magamról írtam. Én objektíven az általános állapotról írtam. A primitívséged miat képtelen voltál ezt felfogni. (Tehát te már halott lennél fogadásod miatt.)

Amúgy aki mindent megpróbált, tömegnövelőket is szedett, rendesen edzett mégsem ért el semmit, az már nem tud mit tenni.

Azzal is baromságot írtál, hogy csak a kezdők unják. Nem csak a kezdők unják, mer attól még hogy valaki már évek óta kínlódik, nem fog neki érdekessé, unaloműzővé válni. De te megérdemelnéd, hogy naponta több órán át csak homokszemeket kéne számolgatnod. Biztos nagyon izgalmas lenne.


"Eredményt meg nem 1 hónap múlva kell várni, hanem kb egy év múlva. Akinek jó génjei vannak, az sem lesz pár hónap alatt izmos. (hozzátenném, nekem sincsenek)"


Akinek rossz génjei vannak, annak sohasem lesz eredményes az edzés. Legjobb esetben is csak plusz 1-2 kiló megy rá, attól több már sehogy sem (tehát ez is jelentéktelen, semmi eredmény).


"Mindennek az akaraterő a kulcsa"


Ez a legnagyobb baromság amit eddig írtál. Az akaraterő csak egy kis részét teszi ki az egésznek. A rossz gének szintén egy tényezőt jelentenek.


"Egy élete van mindenkinek, miért nem tehetné jobbá, ha a jelenlegivel nincs megelégedve?"


Igen, próbálkozhat, de ha olyan akadály kerül az útjába, amit lehetetlen leküzdeni, akkor nem tehet semmit.


"Ha lusták vagyunk, akkor ismerjük be, és ne burkolózzunk olyan hülyeségek mögé, hogy hibásak a génjeink. Kiröhögnek az orvosok bakker, mint ahogy engem is kiröhötek jogosan!"


Ne a lustaság mögé bújtasd azokat, akik számára lehetetlenség izmot fölszedni a rossz gének miatt! Azért folyamodtál ehhez, mert ezzel próbálod bemagyarázni magadnak azt, hogy az áldozatok a hibásak (szerinted lusták). Így nyugtatgatod magad. Tipikus beképzelt módszer, mivel (állításod szerint) neked szerencsésen alakultak a dolgok. Nem vagy képes felfogni azt, hogy a szóban forgó emberek nem tehetnek róla, hogy hibás génjeik vannak. Téged nem is csodálom, hogy kiröhögnek az orvosok.


"Gondolom nem komoly a kérdés sem: ha a kérdezőt tényleg annyira zavarná a soványsága hogy öngyilkos legyen, már rég tett volna ellene."


És mi van akkor, ha valaki próbált tenni ellene, de nem sikerülhet neki?


"Szerintem igazából nem is sovány, csak egy figyelemhiányos foreveralone, aki szeretné legalább noname emberek figyelmét felkelteni egy provokatív kérdéssel."


Na megint egy újabb nagy marhaság. Tudatlanul okoskodsz, pedig fingod sincs a kérdező helyzetéről. Te aztán nagyon feszült lehetsz. Nem véletlen, hogy írogatod ide a provokatív válaszaid. Várjunk csak! Talán magadból indultál ki, és figyelemre vágysz?

2012. okt. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
84%

22:04


"Eddig 1 db olyan emberről hallottam, aki genetikailag képtelen hízni, úgy hívják Lizzie Velasquez. Ha nem olyan vagy, akkor csak duma"


Akkor ezzel gyakorlatilag be is vallottad, hogy nem ebben a világban élsz, vagy csak a homokba dugod a fejed. De a tudatlanságod nagyon virít.


"76%-osnak tökéletesenk igaza van, ez az állandó "merarosszgének"-hozzászólás nagyon gáz, irtózatos szégyen ez a kifogásparádé... mondom ezt én, klasszikus ektomorfként, magas, vékony, sokat eszik, nem hízik."


Neki nincs igaza, mint ahogyan neked sincs. Ez a folyamatos "lustavagy"-hozzászólás nagyon gáz. Szégyen a földön fekvő emberekbe történő állandó belerúgás.


"De mégis sikerült."


Ugyan mi sikerült?

2012. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:

"Rossz gének" nem léteznek, fogd már fel! De ha belinkelsz nekem egy tanulmányt egy megbízható oldalról aminek a szerzője felvállalja magát, akkor elhiszem neked. Egyébként ilyet nem fogsz találni, mert nem létezik. Az előttem lévő írt egy nevet, hogy ő nem tud izmot felszedni, de az sem rossz gének miatt, hanem betegség miatt van. Egyébként mertem gondolni hogy a saját bőrödön tapasztaltad hogy tényleg léteznek rossz gének, de látom hogy nem. Gondolom a haveri körből a foreveralone-ok mondták neked, vagy a nők lapjából szedted, vagy tudja az isten hogy honnan...


Egyébként rég láttam ilyen embert, akivel ennyire nem lehet vitatkozni, mint veled. Te képtelen vagy erős érveket felhozni, képtelen vagy bizonyítani az álláspontod, normális hangnemre meg aztán főleg képtelen vagy. Ha valaki le meri írni a tényeket, és te nem értessz egyet, akkor rögtön jössz hogy így tudatlan, úgy bunkó, úgy primitív... ki is a primitív?


A válaszaid 100%-a egy adott sémára épül, pl:


"[bemásolt szöveg]"

Dehát ha rosszak a gének, blablabla... bunkó vagy tuskó vagy primitív vagy, tudatlan vagy blablabla...


"[bemásolt szöveg]"

Dehát ha rosszak a gének, blablabla... bunkó vagy tuskó vagy primitív vagy, tudatlan vagy blablabla...


"[bemásolt szöveg]"

Dehát ha rosszak a gének, blablabla... bunkó vagy tuskó vagy primitív vagy, tudatlan vagy blablabla...


És így tovább, és így tovább... Kérdem én: KI A PRIMITÍV?

2012. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:

Jótanácsok, ha megengeded:


"Az akaraterő csak egy kis részét teszi ki az egésznek."


Majd egy kis élettapasztalattal a hátad mögött rájössz, hogy az akaraterő jörülbelül az 50%-át teszi ki azoknak a dolgoknak, amikre szükséged van, hogy jó életed lehessen.


"Szégyen a földön fekvő emberbe belerúgni"


Inkább szégyen, ha nem próbál meg felállni. Hibás gének nem léteznek. Orvosok és személyi edzők százai bizonyítják az állításom.

2012. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:

Omg, nem elég, hogy irtózatosan szánalmasan ostoba, még ő hülyéz le másokat?! Vegyél vissza, kisöcsi! Egyetlenegy árva bizonyítási próbálkozásod nem volt, észrevetted? Az, hogy kijelented, hogy ez márpedig így van, az nem bizonyítás. Mondtam, az orvosi papírnak hiszek. Neked nem. Mert te egy senki vagy. Nézd meg, hanyadik vagyok a sportrovatban, már vagy egy éve, van ott pár igencsak megbízható ember, akik ismerik a legjobb testépítéssel foglalkozó oldalakat, és az, hogy valaki (sőt, sokan, ahogy állítod) egyszerűen BÁRMIT csinál, nem tud izmot felszedni, egész egyszerűen NINCS! Hülyeség. És kész. Nekik megvan a tudásuk ahhoz, hogy ezt kijelenthessék, neked nincs.

Ha úgy érzed, értelmesebb vagy, mint egy kiskanál, akkor valami érvelésféleséget összehozhatnál már végre, de ha ezután sem sikerül, akkor mutasd ezeket az irományokat meg minél több ismerősödnek, anyukádnak, apukádnak, hátha talán nekik hiszel, hogy egy kis nyápic buta nyomorék vagy.

És hogy mi sikerült? 10 kiló felszedése, húgyagyú.

2012. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 SSanchez válasza:
76%
Na megjöttem én is a sportrovatból. Nem a génekre kéne kenni a gyíkságodat, azért mert fingod sincs a testépítéshez, mit hogy kell csinálni, nem a génekre kell fogni! Én inkább arra fognám milyen lusta vagy, aki nem képes küzdeni a célért, hogy izmot pakoljon fel magára. Menj a fogyókúra rovatba, ott a debilek gyűjtőhelye:)
2012. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!