Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha nincs ott a párotok, akkor megnézitek a másik nőt?

Figyelt kérdés

Amikor a párommal vagyok, akkor szinte rá sem néz más nőkre, mert megmondtam neki, hogy zavar. Én sem nézek meg mást. (Oké, ránézek, és ő is rájuk néz, ha szembe jön az utcán, de nem nézünk végig senkin sem, mert számunkra ez kínos)


Én úgy gondolom, ha ott a párom nem nézek meg magamnak mást, nem csorgatom a nyálam, és ezzel ő is így van.


Most épp dolga van, szinte egész napos.


Ti ilyenkor megnéztek más nőket ?


22 N



#férfi #mást megnézni
2012. okt. 26. 09:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%
Persze. Ha együtt vagyunk akkor megtisztelem annyival, hogy nem bámulom meg a nőket. De ha egyedül vagyok, akkor használom a szemeimet.
2012. okt. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Végre egy őszinte válasz. Köszi utolsó. :)
2012. okt. 26. 10:42
 13/20 menta34 ***** válasza:
91%

Ha az ember nővel van, akkor hülye ha nem tiszteli meg és fogja vissza szinte nullára a bámészkodást. Ez nem elvárás, vagy hiszti kerülés, hanem intelligencia szerintem, ahogy nem bámmegolsz neki úgy nem égeted azzal, hogy másra csorgatod a nyálad. stb.


A másik fele pedig, hogy ha egyedül vagyok se bámulom meg, megnézem de csak diszkréten, az a fejforgatós guvadós szemű bámulás rémesen szánalmas és a csak a cici kipakoló picák egóját növeli a tiéd terhére ha észreveszi:D

2012. okt. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
Mindegy hol éhezik meg, a lényeg otthon lakjon jól!
2012. okt. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
41%

Most neked az az "őszinte" válasz, aki egyetért veled?

A többi mind hazug és képmutató, aki szerint egészséges megnézni az ellenkező neműt?

Egyébként totál ellentmondásba keveredsz már a kérdésedben.

"rá se néz más nőkre, mert megmondtam neki, hogy zavar"

"nem csorgatom a nyálam, és ezzel ő is így van"

Azért van így, mert te szóltál neki, hogy nem esik jól.

Amúgy én megbeszélem a barátommal, ha látok egy szép lányt, hogy szerinte is szép e. Mondjuk őt az zavarja, ha egy pasiról kérdezem ugyanezt. De akkor is általában azt mondja, hogy jó magas, vagy jóképű, vagy karizmatikus /ergo minden nőnek bejön/, nem részletezi, de azért elfogadja, hogy nekem is van szemem, és látok jóképű pasikat.

2012. okt. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

miért ne nézné? és az miért is baj?


jó azt megértem ha veled van akkor ne nézze, de ha ne vagy vele akkorm irét nem nézheti?:d

2012. okt. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

# 15

Igen, nem nézi a jelenlétemben, mert szóltam neki = ő SEM csorgatja a nyálát, és én sem, ha együtt vagyunk valahol.


De ha te annak ellenére is csinálnád, ha a barátnőd szólna, hogy őt zavarja, akkor elég bunkó lehetsz.


Én örülök neki, hogy a barátom toleráns. :)

2012. okt. 26. 11:59
 18/20 anonim ***** válasza:
69%
senki se csorgatja a nyálat, ha meglát egy szép csajt/pasit, de nézelődni lehet. Az én pasim szinglin sem volt olyan fajta aki forgolódik meg füttyög a csajok láttán, mert előtte is ismertem. Aki barátnő nélkül is ilyen, az egy paraszt. Nem illik senkit sem bámulni, az olyan illetlen /kivéve, ha szó szerint nem bírja valakiről levenni a szemét/.
2012. okt. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki nézi meg. Sokan az igazi szerelmet a jetivel veszik egy kalap alá (NINCS), pedig aki szerelmes a barátnőjébe ízig-vérig, az egyszerűen nem vágyik mások mustrálgatására. Mert annak az embernek a barátnője a legszebb. És most gyorsan pontozzatok le, mielőtt nem késő.
2012. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
47%
Igen, én megszoktam de csak diszkréten. F.
2012. okt. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!