Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek ha az eletben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek ha az eletben egy esély adodik az igaz szerelemre a sors vissza vezeti hozzám?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 23:38
 1/9 anonim válasza:
Olyan hogy sors nem létezik úgyhogy nem.
2012. okt. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A sorsnak rég bevonták a jogsiját ittas vezetésért és súlyos balesetek okozásáért. Továbbá ilyenkor ha célba ért is, rendszerint eltévesztette a címet.
2012. okt. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fura Yokomura ***** válasza:

"Csak tedd a dolgod és elválik mi a sorsod"


Amúgy én hiszek benne, hogy igen :)

2012. okt. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Aztán amikor végre visszavezette, akkor kiderül, hogy már nem is szeret. Erre mondják, hogy szívás.
2012. okt. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Biztos vagyok vagyok benne! :)
2012. okt. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Ami késik, jó helyen van.Ami a tied(neked szánták stb) az a tied. Ha még nincs veled, nem jött el az ideje.

Épp fejlődik hozzád, te pedig hozzá.Nem álltok még készen egymásra.

Azért találkoztatok, hogy tudjatok egymásról.

Ha ő az igazi, nem kell félned, neki is te vagy, ha nem is tudja még.

Az idő csak illúzió.

A lényeg, hogy a tiéd.

Nem a mikor a lényeg:)

2012. okt. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Remélem igy is lesz
2012. okt. 27. 06:41
 8/9 A kérdező kommentje:
Bár jobban figyeltem volna rá és csak magamnak köszönhetem amit kaptam de szeretnék bizonyitani még
2012. nov. 4. 14:56
 9/9 anonim ***** válasza:
igen. de tenni is kell érte! hány évesek vagytok?:) csak azért érdekel, mert nem mindegy milyen korban jelented ki, hogy igaz szerelemre találtál.
2012. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!