Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tud elengedni?

Figyelt kérdés

Miert van az, hogy az exbaratom nem tud elengedni?

O szakitott, mivel mar nem vagyunk szerelmesek egymasba es nem volt kepes felfogni, hogy a szerelem atalakul. Kertem, hogy hagyjon magamra, hogy letisztazzam az erzeseimet. De nem, keres, erdeklodik a hogyletem felol, apro-csepro uruggyel megkeres. Nem akarja ujrakezdeni, elege lett a veszekedesekbol. Meg mindig imadjuk egymast, de sokat marakodtunk. Bekesen valtunk el. Mostmegirtam neki, hogy kitorlom a kozossegi oldalakrol, hogy ne is lassam, ha feldolgozom, visszajelolom. Azt kerte nyugodjak meg, gondoljam at ujra. Kozos kepeink nala fent vannak. Mi a csoda ez? Nem ertem.



#elengedés #kihult szerelem
2012. okt. 29. 11:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Egyetertek veled. Baromsagnak tartom eldobni a szerelmet a buszkesegert. Besokallt szerintem. Mas gondok is vannak most az eleteben. Ahogy hallom, erovel nyomja el az erzeseit, hogy jobb lesz igy neki. Azt nem birja megallni, hogy ne keressen. Talalkozni nem akar velem, mert felkavarja. A legjobb baratai ertetlenul allnak a dontese elott.

Gondoljatok, hogy el lehet fojtani az erzeseket? Hozzateszem hamarosan 5 napig egyutt leszunk...

2012. nov. 1. 18:58
 12/18 A kérdező kommentje:
A szakitas pedig hirtelen felindultsagbol tortent. De azutan mondta, hogy a buszkdesege miatt nem kezdi velem ujra. Tovabba, hogy igazabol nem velem volt baja. Olyan, mintha varna egy fordulopontot az eleteben. Mert elmondta, hogy ha ez meglesz, akkor rendberakja az eletet, en vagyok a csaladja. Mindenfele dolgokat vett nekem, hogy ne felejtsem el ot es ne engedjem senkinek, hogy rosszat mondjon rola. Ugyanakkor mondta kicsit korabban, hogy meg akarja ismerni majd a leendo pasimat, mert o felt engem... Azt is kulon kertem, hogy vegye le a kepeinket a FB-rol, hat persze, hogy azota is kint vannak. Eeees, biztositott rola, hogy nem kell feltekenynek lennem, neki nem kell baratno...Hat tiszta kesz vagyok tole. Illogikus.
2012. nov. 1. 19:09
 13/18 Hanariko ***** válasza:
el lehet fojtani az érzéseket, de hosszú távon úgyis kitörnek az emberből, épp ezért nem is érdemes. Csak saját magát őrli. Mondjuk az hogy más dolgok is bekavartak... az mindenkinél egyedi szóval innentől nem tudom...
2012. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Hanariko ***** válasza:
Most olvastam a második kommented. és kiakadtam azon, hogy meg akarja majd ismerni a kövi barátod. Nem akarlak megijeszteni, de ez nem normális. Vigyázz, nehogy ebből is szerelemféltéses gyilkolás legyen.
2012. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Neeem, 100-as.:) Szerintem inkabb csak tesztelni akart, hogy hogy reagalok. Irhatok neked privatot?
2012. nov. 1. 21:52
 16/18 (Z) ***** válasza:
Jó srác lehet, kár hogy nem olyan valakivel találkozott, aki tudja értékelni! :)
2013. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Te vagy az exem? :)

Kivanom, talaljon olyat!

2013. ápr. 15. 20:25
 18/18 anonim válasza:
Egyszerű a válasz!Te vagy a biztos talaj..Akihez mehet ha úgy tartja kedve..Nyugi..újra kezdeni soha nem fogja..Amolyan talonember szerepet töltesz be!ugye vágod a szorít! kötődik..de semmi több..
2018. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!