Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárnád hogy ha megkérdezed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárnád hogy ha megkérdezed a párod h ki volt eddigi legnagyobb szerelme azt mondja x év együttlét után h te?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Már a kérdés is fölösleges. Nem mindegy? Te vagy vele most, jól érzitek magatokat, boldogok vagytok... miért a múlt foglalkoztat, a jövőt építsétek és a jelent értékeljétek.
2012. nov. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Nem kell ilyen hülyeséget kérdezni.
2012. nov. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Eleve nem kérdeznék ilyet, és minden kérdésemre azt várnám, hogy az igazat mondja. Nem azon múlik egy kapcsolat működőképessége, hogy mekkora volt a lángolás az elején.
2012. nov. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem, mert az érzelmek nem elvárásos alapon működnek.

Innentől hibás a kérdés logikája.

2012. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Ez nem elvárási alapon működik.
2012. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mivel velem van, engem készül elvenni, így fel sem merül bennem, hogy mást jobban szeretett volna. Még akkor sem, ha esetleg így volt. Lehet, hogy azért, mert mindennap mondja/érezteti, hogy én vagyok neki a mindene. Szóval én el sem gondolkoznék ilyesmin...


24N

2012. nov. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

eleve soha nem kérdeznék ilyet

viszont ha szóba kerülne a téma, nem várnám el, hogy azt mondja, én voltam élete szerelme. Elég, hogy velem van, és jól érezzük magunkat együtt, és velem tervezi a további életét is. A nagy szerelem egyébként nem mindig egyenlő a boldog szerelemmel. Nekem se a párom az életem szerelme, valószínű emiatt is nem várnám el, hogy így nyilatkozzon rólam: viszont vele vagyok, szeretem, boldog vagyok vele,vele tervezem az életem és nekem ez így tökéletesen megfelel!

2012. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Diavolino44 ***** válasza:

Nem

Minden ember mas, es minden ember masban jobb egy kicsit. Olyan nincs hogy te vagy mindenben a TOP ezt felejtsd el. De mivel veled van ezert te vagy az a ^mix^ amit a legjobban szeret.

2012. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy hülyeség volt megkérdezni ilyet, de már megkérdeztem, és ő pedig válaszolt! És nagyon rosszul esett,hogy nem az én nevemet mondta.:( Egyébként is kételkedem abban,hogy szeret még,de ez után nagyon elkeseredtem és egyre inkább azt érzem,hogy nem szeret...
2012. nov. 1. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!