Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lenne a legjobb ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lenne a legjobb ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nemrégen megismerkedtem egy lánnyal. Mindkettőnk párkapcsolatban él, de mindkettőnk kapcsolatából hiányzik valami. Egymást viszont nagyon megkedveltünk, sőt, talán egymásba is szerettünk. Tudjuk, hogy ez nem jó így, nem hazudhatunk a párjainknak, de elveszteni sem szeretnénk egymást. Tipikus se veled, se nélküled szituáció.

Mindketten szeretjük a párunkat, de valami mégis kialakult köztünk. Nem tudjuk mit kezdjünk a helyzettel. Mondjatok valami okosat, legyetek szívesek!


2012. nov. 1. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Őszintén? ha van párod akkor vele kéne foglalkozni nem mással.

Lehet nem lenne ez a se veled se nélküled kapcsolat ha vele foglalkoztál volna akkor is mikor más felé kacsintgatsz ha még nem is történt semmi akkor is.

Szóval lehet te tehetsz erről az állapotról.

Ha szereted a párod akkor ezt a plusz figyelmességet inkább szenteld neki,hidd el jobb lesz a kapcsolatotok és nem lesznek ilyen helyzetek.

Ha meg nem szereted légy vele őszinte és szakíts,mert az elég gáz,hogy ö van neked, de te közben más lányokba habarodsz.


ez csak szvsz , mindenki másképpen látja.

2012. nov. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha már ennyire félre kacsintgattok, úgy egyikötök kapcsolata sem őszinte, így a legjobb ha mindketten dobjátok a párotokat mert ez változni már úgyse fog. ami nincs meg, az nem fog előbukkanni sehonnan.. egymásnak meg hagyjatok egy kis időt és majd kialakul, hogy lesz-e köztetek több..
2012. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én szeretem a páromat, már 6 éve együtt vagyunk és kisebb gondokat leszámítva jól is vagyunk. Ő kb fél éves kapcsolatban van, de szintén szeretik egymást.

Mi teljesen véletlenül ismerkedtünk meg, beszélgettünk, beszélgettünk, kerestük egymást, és hupsz, rájöttünk hogy vonzódunk egymáshoz.


A legjobb lenne megszakítani a kapcsolatunkat, de annak ellenére, hogy tudjuk ez lenne a legjobb, mégsem megy.

Lehet én fogok lépni ez ügyben, csak el kell szánnom magam a búcsúra :(

2012. nov. 1. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!