Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen meglepetést ajánlanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen meglepetést ajánlanátok 1 éves kapcsolat évfordulójára fiúnak?

Figyelt kérdés
Most szombaton leszünk pontosan egy éve együtt a barátommal. Nagyon izgatott vagyok, és kíváncsi, hogy ő mit szervez, és én sem akarok csalódást okozni. Szóval már készül egy különleges fotókönyv a részére, azokból a képekből összeállítva, amelyeket együtt, közösen készítettünk, együtt éltünk át. Most folyik a szerkesztése, és remélem nagyon jóóó lesz. De valamivel emlékezetessé szeretném tenni azt a napot, esetleg valami plussz ötletetek nincs? Gondoltam egy sztriptíz-re, még soha nem csináltam, nem tudom, hogy megtanulhatom e pár nap alatt....vagy más ötlet?? Előre is köszi mindenkinek!!
2009. aug. 11. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a sztriptíz az elég merész, én biztosan nem vállalnám, de egy szexi fehérnemű tuti befutó. ;)
2009. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egy szexi fehérnemű, az nálunk ha nem is mindennapi, de elég gyakori, mivel imádom őket!! Gyűjtöm is őket, és modellkedem, így elég könnyen lehet gyűjteni....szóval nem lenne újdonság, már ez így ellaposodott kissé, sajnos...de ez az én hibám. Szóval azt mondod, hogy ne legyen sztriptíz??
2009. aug. 11. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én csak akkor csinálnám ha profi lennék nehogy leégjek, de ha te elég merész vagy hozzá akkor hajrá! :) És amúgy tök szuper, hogy modellkedsz. :)
2009. aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
LÉGY VELE A SZOKÁSOSNÁL IS KEDVESEBB,BÚJJ HOZZÁ,ÉREZZE MINDEN MOZDULATODBAN,HOGY SZERETED,ÉS KÉRDEZD MEG TŐLE,HOGY MI A TITKOS VÁGYA VELED KAPCSOLATBAN!lehet,hogy így Neked is lesz meglepi.
2009. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!