Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek is férfiat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek is férfiatlan az ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés
Egy srác évek óta szerelmes belém (másoktól tudom, nem tőle) és én írtam neki először (gondoltam, majd találkozni szeretne velem), mert én tudtam a nevét, ő az enyémet nem. Mikor nagy nehezen válaszolt, rögtön úgy éreztem, hogy úgy akar beállítani engem, mintha én nyomulnék rá. És elvárná, hogy én utazzak el hozzá egy másik városba, de nem hív meg rendesen. Folyamatosan olyan, mintha azt akarná, hogy én alakítsam az eseményeket.

2012. nov. 6. 13:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
ez hülye ha azt várja hogy Te menj el ő hozzá. Ha akar valamit igenis jöjjön ő.
2012. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%

Jajj velem is előfordult, hogy egy srác előadta, hogy ő nagyon bír engem meg minden, de nem lehet köztünk semmi, mert ő messze lakik. Holott én nem akartam tőle semmit, csak beszélgettünk, de neki úgy jött le, hogy nyomulok :D


Én ezen csak jót nevetek. Nem kéne ilyen srác komoly kapcsolatra.

2012. nov. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
Ha valaki évek óta szerelmes a másikba, akkor ott már meg kellett volna tennie az első lépéseket. Nem tudom kitől hallottad, hogy a manusz szerelmetes beléd, de igen igen átvágott. A srác viselkedése meg arról árulkodik, hogy épp kelendő áru a húspiacon, ezért elvárásokat támaszthat a kiválasztottja iránt. Más szóval: te csak egy vagy neki a sok közül. Arról meg már nem is beszélek, hogy ha én valakinek felajánlok egy találkát, elvárom a legmélyebb rajongást aziránt, hogy láthat engem. Mert aki szerelmes, az úgy viselkedik, mint egy kis dinka, és örül a farkának, ha láthatja a szerelme tárgyát. És mi az, hogy nem hív meg "rendesen"? "ja, összefuthatunk, ha akarsz." ? Ilyen jellegű?? Szánalom...
2012. nov. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Hát igen, szerintem is így lenne normális, bár én mennék, ha rendesen meghívna. Olyan, mintha szerinte nekem kéne udvarolnom, csak mert én kezdeményeztem, nem tudom...
2012. nov. 6. 13:08
 5/25 A kérdező kommentje:
Ez még elsőnek ment :) 3-as válaszoló! Privátban próbáltam leírni, talán kicsit érthetőbb így a szitu...
2012. nov. 6. 13:21
 6/25 anonim ***** válasza:

Nagyon tévedsz 3-mas. Vannak sokan akik hiába vannak belezúgva nagyon egy nőbe, ha nem értenek az ilyesmihez a stressz kerülése lép elötérbe.

Persze mondhatom ezt olyannak aki - feltételezem - ilyen téren egészséges, soha nem fogja megérteni, csak a naív hülyeségeivel hitegetni magát....

2012. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
3-as! Te királylánynak képzeled magad? Elég durván beképzelt vagy, de a mondókád nagy részével egyet értek.
2013. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

1 - lehet átvágtak és nem is jössz be neki.

2 - ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel!

3 - ha ilyen beképzelt majom, minek beszélgetni vele?

2013. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Lákátos Géza Bácsi válasza:
ez csak szimplan zakkant mint en
2013. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nehogy már fuss utána...
2013. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!