Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek is férfiat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek is férfiatlan az ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés
Egy srác évek óta szerelmes belém (másoktól tudom, nem tőle) és én írtam neki először (gondoltam, majd találkozni szeretne velem), mert én tudtam a nevét, ő az enyémet nem. Mikor nagy nehezen válaszolt, rögtön úgy éreztem, hogy úgy akar beállítani engem, mintha én nyomulnék rá. És elvárná, hogy én utazzak el hozzá egy másik városba, de nem hív meg rendesen. Folyamatosan olyan, mintha azt akarná, hogy én alakítsam az eseményeket.

2012. nov. 6. 13:02
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
46%
fuss utána! menj le hozzá, kú**sd meg magad vele (szerintem mindennél jobban vágy rá) aztán meg majd érzitek ha még folytatni akarjátok. valószínűleg a srácod nem. te meg majd belepusztulsz hogy milyen kis naiv kislány voltál. :( az élet szar, a férfiak kegyetlenek :(
2013. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Pasi és busz után nem futunk!
2013. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

kontroll átadásnak nevezik.

az ilyen férfitól menekülj.

2013. okt. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Inkább pofátlanul önző.
2013. okt. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Szerintem csupán elege van abból, hogy egész nap ólat ganajoz meg szénát pakol.
2013. okt. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Velem is történt ilyen, átérzem. Adtam neki több esélyt, nem érdemelte meg, tényleg beképzelt. Sajnálom, hogy előtte évekig jó fejnek ismertem és jól elvoltunk.
2013. okt. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Mi van hacsak önbizalomhiányos? Sok féreg egyből leszólja...
2013. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem detto mint 16-osnak.

Én is azzal hitegettem magam, hogy önbizalomhiányos, de szimplán csak egy parasztlegény az ilyen, élvezi, ha megy utána a csaj.

2013. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Bakker ha te kezdeményezted az egészet, mivel ráírtál, akkor te irányítsd a dolgokat! Eszem megáll az ilyen hülye nőktől.....
2014. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
pedig vannak önbizalomhiányosok...
2014. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!