Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Ti megbocsájtanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti megbocsájtanátok a barátnőtöknek (akivel több mint egy éve együtt vagytok), hogy lefeküdt más fiúval?

Figyelt kérdés
De a lány megbánta nagyon,és csak őt szereti. és csak kamasz kori fellángolás volt a másik pasi iránt.
2009. aug. 12. 17:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
Én az exemnek először megbocsájtottam!Én marha....Mert megtette utána is!Én tuti elküldenélek a pic.ába!!!
2009. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
ok csá
2009. aug. 13. 14:37
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha velem csinálnád megkérdezném h jó volt e a sex jól megdugott e, de ha megbocsátanék az már nem ugyanaz a kapcsolat lenne mert feljogosítva érezném magam h ezerszeresen is visszaadjam amit tettél.
2009. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam, megbocsátottam, sőt én barom többször is, de mivel a bizalom nem volt már úgy meg, lehetetlen volt normális kapcsolatot fenntartani ezek után. Pedig nagyon szerettem, sőt még most is sajna... Úgyhogy ezt buktad, máskor előbb gondolkozz és csak utána tárd a lábaid, már bocs. 25/f
2009. aug. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mivel nagyon szerete megbocájtanám de több lehetőség nincs
2010. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Én megbocsáltanék de minimum 1év kellene hozzá hogy kiheverjem
2012. jan. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
mondjuk úgy ,hogy túltettem magam a dolgon,aztán megtette újra.van aki monogám,és van aki nem
2012. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
72%

Őszintén szólva nem bocsájtanék meg neki.

Szerintem egy hazugság is elég indok arra, hogy ne higyjek többet a barátnőmnek. Egyik hazudott nekem egyszer, nem volt gond, csak utána már semmit sem hittem el neki.

A legutóbb esett meg, hogy a barátnőm azt javasolta, hogy menjünk szét, egy hét mulva felhívott, hogy meggondolta magát, sírt a telefonban, hogy nem jó így neki, akkor sem bocsájtottam meg.

Szerintem mindenkinek meg kell tanulnia, hogy amit tesz annak következményei vannak.

Ha megbocsájt neked a barátod, szerintem jó esély van rá, hogy többet nem hisz majd neked és lazábban fogja venni a kapcsolatot, és ha esze van, akkor nem mondja majd el neked, hogy megcsalt (mert ezekután mitvársz)?

2013. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez ilyen fajta. Ha elnézed neki meg teszi mindig. Tudom mert én is ilyen vagyok. Amikor olyan jó meg csalni.
2013. aug. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Ez a legundorítobb dolog a megcsalások 90%a kb azért van mert már nem szeretik egymást inkább szakíts vele azt .... akivel akarsz ez a tisztességes ez fer játék kész szégyen vagy.
2013. okt. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!