Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyjam a párom szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a párom szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy éve van az h a párom rengeteget dolgozik,15óra hosszában,fizikai munkát. Ez miatt megromlott a kapcsolatunk nagyon.Haza ér fáradtan,kapok 3-4 puszit,utána kidől és már alszik is. A szexet ritkán kezdeményezi a fáradtságára hivatkozva.Elhiszem h fáradt,de nekem meg kell a törődés,és az h ő is közeledjen,ne mindég én vegyem rá a szexre. Nagyon sokat veszekszünk ez miatt. Beszéltem már vele erről,de azt a választ kapom,h csináljam végig egy nap,amit ő,és akkor majd meglátjuk h nekem mihez lesz este még kedvem. Már mondtam azt is h el hagyom.Nagyon ritkán össze szedi magát,és lép.És van egy három hónapos kisfiunk is(nem híztam meg,az alakom a régi,tuti h nem ezzel van baja)

Mit tennétek a helyemben? Már milliószor elmondtam neki h mennyire rossz nekem,szóval ha lehetek olyan pofátlan h azt kérem azt ne tanácsoljátok,mert nem megyek vele semmire. ;-( Kétségbe vagyok esve,néha azt érzem h gyűlölöm,amiért ennyire elhanyagol.


2012. nov. 6. 16:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Önző vagy.De érthető.Emiatt ne hagyd el a párodat!!!!Tarts ki.Ha lehet keress munkát,hogy ne kelljen neki ennyit dolgozni.
2012. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nos kérdés: jobb lenne ha nem dolgozna? Gondolom nem azért dolgozik mert úgy érzi jól magát, vagy hogy eligya a pénzt vagy eljátssza. Gondolom érted és a gyerekért dolgozik. Azt pedig nyugodtan hidd el, hogy 15 óra kemény munka bárkit taccsra tesz. Kérdés: van remény rá, hogy ez valaha megváltozik? Keres más állást (bár egy országunkban nagyon nehéz dolog)?
2012. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
De kovácsnak igaza van.Lehetnél megértőbb.Érted a gyerekért.Értetek dolgozik
2012. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Aki kulturáltan válaszolt,azoknak köszönöm! Kíváncsi lennék sokan mit tennének a helyemben.. Egy éve kitartok mellette. A párom egyébként vállalkozó,tehát ha itthon van akkor sem velünk foglalkozik,hanem a papír munkával. Úgy érzem h nem bírom tovább,én is emberből vagyok,és kell az h törődjönek velem. Nyilván nagyok az igényeim,mert nem érem be egy nap 3puszival...
2012. nov. 6. 17:08
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező: sajnos vagy nem sajnos, a párod abban a szerencsés helyzetben van, hogy van munkája. Ebben az országban már ez is nagy szó, hidd el, nem járnál jobban ha a megélhetésetek miatti aggódás tenné tönkre a kapcsolatot (ilyet ezer és egyet láttam már). Inkább próbálj toleránsabb lenni, ha hazajön akkor tegyél a kedvére még akár úgy is, hogy elsőre nem viszonozza. Minél több szexuális inger éri, annál inkább vágyni fogja. Nomeg tudom én, hogy otthon lenni a gyerekkel is borzasztó idegőrlő (már nem a gyerek miatt, hanem a felnőttekkel való kapcsolattartás hiánya miatt), úgyhogy próbálj többet kimozdulni te is társaságba akár gyerekestül.
2012. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
állítsad már le magad,nem vagyok kíváncsi a válaszaidra,mert egy paraszt vagy.gondolom nincs kivel veszekedned otthon. de arra nem válaszolsz h te a helyemben mennyire lennél megelégedve a kis életeddel.Valószínűleg azért vagy ilyen,mert a szüleid piszkavassal raktak arrébb. És képzeld el segítek neki mindenben,de még úgyis fáradt hozzám,amit tudok megcsinálok helyette.Előbb talán kérdezz meg,ha érdekel,ha nem akkor meg hadj békén,nélküled is van elég gondom.És most már takarodj innen,mert már jelentettelek...
2012. nov. 6. 17:20
 7/21 anonim ***** válasza:

Van itt sok igazsag. Szerintem teged is meg lehet erteni valahol. Nö vagy törödesre van szükseged.

Szerintem nem erdemes lehagyni senkit, föleg hogy gyermeked is van.

Probaljatok komprmisszumot kötni. A szabadnapjain probaljon meg veled kicsivel többet fogalalkozni, vagy segits te be a munkajaba.

Es ne mond hogy nem lehet beszelni velem, mert az, mindenkivel lehet. Csak akarni kell.

Szerintem esz ervek melett meg lehet ezt targyalni.

2012. nov. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Higgyétek el h próbáltam,azt mondta h hagyam már békén ezzel az egésszel.Nem érdekli a nyavalygásom,pedig szépen próbáltam vele beszélni,össze veszett velem és otthagyott.
2012. nov. 6. 17:23
 9/21 anonim ***** válasza:
39%

Jó tudod mit?! Hagyd el.Nem kell annyit dolgoznia.Lehet saját normális élete.

TE meg neveld a gyereket.Úgy is kapsz rá majd pénzt.

2012. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
mit tennék? hát biztos nem a gyik.hu-n picsognék, hanem leülnék a párommal megbeszélni a dolgokat, még ha azt is írtad, hogy ne írjuk ezt...
2012. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!