Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyjam a párom? 27 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a párom? 27 évesen már öreg vagyok mindent újrakezdeni?

Figyelt kérdés
3éve vagyunk együtt, 2 éve lakik nálam. Eleinte sem volt valami pazar, de mióta próbálkozunk a babával, teljesen tönkrement a szexuális életünk. Teljesen frigid lett. Hetekig elvan szex nélkül, amikor addig jutunk, akkor is sokszor csődöt mond. Arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem érdekli, hogy "velem mi van". Mivel ez az állapot már 9 hónapja tart, kezdek egy kicsit besokallni. Mindezek ellenére nem hinném, hogy megcsal, bár biztos már nem vagyok ebben sem. Egyszerűen nem értem. Annyi mindent megpróbáltam már, de ezek rá nem igazán hatnak. De akkor mit csináljak vele?
2008. okt. 28. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen? ne viccelj már.. még elötted az élet :D
2008. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ... Ha végiggondolom, igazad is van...
2008. okt. 28. 21:10
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Még bőven. Mindenképp jobb, mint még éveket így leélni.
2008. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Le kell ülni és szépen (mondom SZÉPEN) meg beszélni mindent... mi a baja, mit szeretne, TE mit szeretnél stb. ... és eljárni kettesbenn ide-oda :D


27 évesen öreg? XXD Ez viccnek is rosz :D

2008. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Már ezekkel is próbálkoztam. Szerinte neki nincs semmi baja, Ő ilyen, neki nem a szex a legfontosabb az életben... Elmentünk nyaralni is, ott azért nem ment, mert "vékonyak a falak..." Most erre mit lehet mondani?
2008. okt. 28. 21:36
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hat en is annyi voltam maikor ujra kezdtem mindent, csak en egy idegen orszagban a nullarol. Most meg megtalaltam az igazit, es varom az elso kozos kisbabanka. ( a volegenyemmel 9 honapja vagyunk egyutt) 24 hetes terhes vagyok...es mindennel boldogabb


soha nem keso, es ne felj megtenni a lepest, meg ha egy ket honapig faj is es azt gondolod nem jol tetted.

2008. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy eddig sem volt minden pazar?

Nem lehet, hogy azért próbálkozol a babával, hogy meggyőzd magad, lenne miért mellette maradni?

A másik ami eszembe jutott, hogy a frigidségéről lehet egy kicsit te is tehetsz. Mi nők nem vesszük néha észre, hogy MINDENT megtennénk egy babáért, és ezt gyakran úgy, hogy a férfiak épp nem is kívánják. Sokszor nem vesszük ezt figyelembe ettől rengeteget romolhat a teljesítménye, arról nem is beszélve, mi van ha a kedves párod valójában nem akar babát?

Próbáld meg tudatosítani benne, nem a baba a fontos, hanem hogy TI ketten boldogok legyetek, és nem látod ŐT annak. Kerek-perec kérdezz rá, hogy a baba-e az oka, és hogy szeretné-e, ha egy ideig felfüggesztenétek a babaprojektet. Nem vagy öreg hozzá, hogy 1-2 év múlva szülj, meg se forduljon a fejedben!!!

Sok sikert!

2008. okt. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát,ha 3 éves kapcsolat már itt tart,akkor annak valóban nem sok jövője van.De azt tényleg meg kellene kérdezned tőle,hogy nem érzi-e úgy,hogy a babaprojekt miatt romlott el minden.Ha igen,akkor sem jobb a helyzet,mert ha Te akarod,Ő meg nem az sem jó.De előfordulhat,hogy teljesítménykényszert érez miatta,és azért mond csődöt.Az viszont,hogy rád nem figyel az baj erre nincs magyarázat.

Szerintem mindenképp üljetek le beszélni egymással,hogy ki mit akar a jövőben,mert így nem érdemes még gyereket is szülni ha már most nem jó a kapcsolatotok.Nem vagy még egyáltalán öreg,ha nem vagy vele boldog változtass az életeden,mert nem mindegy kinek szülsz gyereket.Ha úgy érzed ennek a kapcsolatnak vége,akkor merj lépni,és ne pazarolj rá több időt,mert csak magadtól veszed el a lehetőséget,hogy jobbat találj,akivel teljes lehet az életed,akinek érdemes lesz megszülnöd a babát,akire vágysz.

2008. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Hát azt csak te tudod, hogy szereted-e... Ha te szereted és ő is, akkor csak menni fog tovább valahogy és megoldjátok, ha már 3 évig sikerült. Az öreg vagy újrakezdeni nyilván túlzás, de szerintem azért a mai világban már egy kicsit necces. Persze, lehet nagy szerencséd, de az én tapasztalatom az, hogy a 30 körüli pasik már lejjebb keresgélnek, mint 27, és inkább az öregebbek (ált válás után) esnek szóba. Persze ha úgy gondolod, hogy olyat, akivel ennyire kijössz, még találhatsz, akkor vesd bele magad, ne maradj vele csak megszokásból addig, amíg már tényleg öreg leszel... Bocs, hogy kicsit negatív vagyok, de így látom.
2008. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha még valaki olvassa esetleg... Megléptem, utána volt néhány zűrös évem, de mostanra boldog 2 gyermekes családanya és feleség lettem:)
2014. júl. 12. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!