Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyjam a párom szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a párom szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy éve van az h a párom rengeteget dolgozik,15óra hosszában,fizikai munkát. Ez miatt megromlott a kapcsolatunk nagyon.Haza ér fáradtan,kapok 3-4 puszit,utána kidől és már alszik is. A szexet ritkán kezdeményezi a fáradtságára hivatkozva.Elhiszem h fáradt,de nekem meg kell a törődés,és az h ő is közeledjen,ne mindég én vegyem rá a szexre. Nagyon sokat veszekszünk ez miatt. Beszéltem már vele erről,de azt a választ kapom,h csináljam végig egy nap,amit ő,és akkor majd meglátjuk h nekem mihez lesz este még kedvem. Már mondtam azt is h el hagyom.Nagyon ritkán össze szedi magát,és lép.És van egy három hónapos kisfiunk is(nem híztam meg,az alakom a régi,tuti h nem ezzel van baja)

Mit tennétek a helyemben? Már milliószor elmondtam neki h mennyire rossz nekem,szóval ha lehetek olyan pofátlan h azt kérem azt ne tanácsoljátok,mert nem megyek vele semmire. ;-( Kétségbe vagyok esve,néha azt érzem h gyűlölöm,amiért ennyire elhanyagol.


2012. nov. 6. 16:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%
hány évesek vagytok?
2012. nov. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Vegyél egy KUTYÀT..!
2012. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

szia!

nálunk is ez a helyzet, bár nekünk még csak úton van a baba...

de meg kell értenünk, hogy értünk dolgoznak. tudom, hogy nehéz. igazán tanácsot nem tudok adni, csak annyit, hogy tarts ki mellette. 100%osan megértelek téged is meg a fiúkat is. nekik sem lehet könnyű.

2012. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Kb egy hónapja a fiammal kórházba kerültünk,sokszor nem jött be,a munkája miatt,mert nem ért rá,nem akarta ott hagyni az alkalmazottakat..Az a baj h mindenki engem tart önzőnek,pedig mindent félre téve egy éve már kitartok mellette és ez a helyzet mellett,de már nem bírom.Én is érző ember vagyok. Akkor az ő részéről nem önzőség elhanyagolni engem is meg a gyereket is?
2012. nov. 6. 18:05
 15/21 anonim ***** válasza:
60%

az még hagyján lenne, hogy téged elhanyagol, de a kicsit is? hiába kérted, hogy ne mondjuk azt, hogy beszéljetek, de én ezt látom az egyetlen járható útnak.. és nem csak a te érdekedben, hanem a kicsi fiú miatt. gondolom nem szeretnéd, ha a pici apa nélkül nőne fel, vagy úgy hogy be van szabályozva milyen sűrűn láthatják egymást.

mint mondtam megértőbbnek kell lenni, de így azért kicsit már más a helyzet. a kisfiatok érdekében légy türelmesebb vele, és kérd meg, ha már veled nem foglalkozik úgy ahogy azt te szeretnéd, azért a fiával lehetne több időt is. esetleg kérd meg hogy vegyen ki pár nap szabadot (ha megoldható) és rakjátok rendbe a dolgokat.

a kismama voltam...

2012. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Kedves kismama. Köszönöm a választ,de reménytelen. Megbeszéltük csomószor,1 hétig minden jól megy,utána kezdődik elölről.Már mondtam neki h menjünk el ketten csak egy napra valahova,kikapcsolódni,megbeszélni a dolgokat,helyre hozni...erre ő: nem lehet,dolgoznom kell. Nem is tudom mért írtam ide,vagy hogy milyen válaszokat vártam,talán végső elkeseredésemben.Hiszen mindenki szemében én lettem az önző. Igen,a fiamnak apa kell,aki foglalkozik vele,neki erre soha sem lesz ideje.De az sem állapot h együtt maradunk így,mert csak tönkre tesszük egymás életét.
2012. nov. 6. 19:32
 17/21 anonim ***** válasza:
Azért tartanak önzőnek, mert az ő párjuk nem ennyit dolgozik és foglalkozva van velük. Ezzel nincs probléma, mert abban igazuk van, hogy értetek dolgozik! Viszont az már más tészta, hogy a szabad perceiből sem képes rátok áldozni semmenyit sem... Én teljesen megértelek. A párom vendéglátós, nem napi 6-8 órákat dolgozik... És ennél csak hosszabb időket fog a munkahelyén tölteni. Már előre félek. De te is tudod mik a megoldások. Elválás, de ez ne legyen opció a gyerek miatt, vagy a kitartás, én ezt javasolnám, és ez a helyes! Ha kell mégegyszer és mégegyszer beszéld át!!
2012. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nos igen...ha velünk töltené a szabad perceit.De nem teszi,mert szabad perceiben inkább alszik,minthogy velünk foglalkozna.
2012. nov. 7. 08:52
 19/21 anonim ***** válasza:

tavaly nyáron volt egy nagyon húzós hónapunk. napi 4 órát aludt jó esetben, rengeteg munkája volt neki. a fáradtság miatt sokkal ingerültebb volt velem szemben, és a munkáján is meglátszott, hogy nincs a toppon. akkor ezt megelégeltem, és a tudta nélkül foglaltam egy szállást vidéken 2 napra, amit ki is fizettem. őt már tények elé állítottam, hogy ekkor meg ekkor elutazunk és nincs apelláta. nem igazán tetszett neki ez a drasztikus megoldás, de nem volt más lehetőségem, nagyon túlhajszolta magát és szüksége volt a pihenésre, kikapcsolódásra. ugye azt mondanom sem kell, hogy a 2 napot szinte végig aludta... :)

esetleg próbáld meg te is ezt, foglalj le egy szállást, egy utazást, bármit, és állítsd te is kész tények elé, hogy márpedig elmegyünk. lehet nem fog tetszeni neki, de talán ezzel rendbe tudjátok rakni a dolgokat köztetek.

szorítok értetek, és remélem, hogy végül minden rendben lesz.

a kismama...

2012. nov. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm,kedves vagy :)

Szorítok neked h te ne járj így,ahogy én jártam. Boldog baba várást.

2012. nov. 7. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!