Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Rosszul érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rosszul érzem magam amiért szakítottam vele.

Figyelt kérdés

Nem csinált semmi rosszat csak én már kinőttem a dolgaiból, túl gyerekes és már jöttek az állandó veszekedések, hogy "megváltoztam". Igen, komolyodtam de ő 22 évesen úgy viselkedik mint egy rossz 10 éves. Amikor mondtam neki, hogy ideje lenne kicsit felnőni (nem úgy értem, hogy semmi buli, szórakozás) akkor is elkezdett veszekedni, hogy ne akarjam megváltoztatni. Így inkább szétmentünk, meg amúgy is sokat féltékenykedett oktalanul. Elmagyaráztam neki, hogy mi az oka de nagyon maga alatt van. Néha pár napra csak úgy elnyeli a föld, senki nem tud róla semmit, azt sem, hogy él-e még egyáltalán vagy valami, aztán előkerül. Akkor is az első útja a kocsmába vezet, állandóan iszik és balhézik. Gyakran felkeres részegen, hogy szeret és beszéljük meg. De én már tovább szeretnék lépni, neki is szépen, nyugodtan elmondom, hogy ne foglalkozzon velem. A múltkor apum küldte el elég durván. Részegen mindenkivel viccelődik és ez néha idegesít másokat de hiába szólnak rá, nem áll le. A másik az amikor részegen agresszív. A múltkor kórházba került mert 5 cigány megverte. Annyira rosszul érzem magam miatta mert ez mind miattam történik. Életvidám volt mindig, most meg elég ránézni. Alig eszik, nem beszél senkivel, a fizetése felét piára költi meg kitudja még miket csinál amikről nem tudunk. Sok közös barát próbált vele beszélni és mondták, hogy kezdjen új életet stb. Nem akartam neki rosszat mert kedves srác, de nekem más terveim vannak mint neki, amúgy sem lennénk sokáig együtt. Mit tegyek? Rossz így látni de nem akarok visszamenni hozzá.

20/L


2012. nov. 6. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Hiába hurrogtatok le,de egy kapcsoalthoz két eber kell ennyi.Nekem is volt olyan barátnőm aki le sem sz@rta a fejemet és én többet adtam neki mint én nekem,aztán amikor meguntam én is elkezdtem haverozni meg piázni.Mind ezt bánatomba mert le sem sz@rta a fejem.Ez van kérdező,kidobtad mert nem tetszett hogy iszik..akkor most mit nyavajogsz itt azt nem értem??
2012. nov. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem azért dobtam ki mert iszik. Ezek előtt csak akkor ivott ha buli volt vagy valami de nem rendszeresen minden héten. Ez nem is zavart, ez még simán elfogadható. Az zavart, hogy nem lehet vele komolyan beszélgetni mert mindenből viccet csinál és idegesített, hogy hiába szóltam rá, ugyanúgy folytatta, ritkán vállal felelősséget, alig lehet megkérni valamire és még sorolhatnám. A másik az, hogy ha egy pasi elment mellettem és köszöntem neki mert ismerem akkor egyből "Miért köszöntél neki? Ki volt ez? Honnan ismered?" meg fiúkkal szinte nem is találkozhattam. Nem csaltam volna meg, de a régi osztálytársaimat, barátaimat szeretem és érdekel, hogy mi van velük. Amúgy is 1-2 fiú barátommal miatta vesztünk össze. Bocsi, hogy én is ezzel jövök de olyan is volt ameddig tudta a jelszavamat, hogy belépett a facebookomba és kitörölgetett embereket és folyton nézegette az üzeneteimet, nem érdekelt mert nem beszéltem senkivel semmi olyat ami titok lenne de zavart, hogy nem bízik bennem és, hogy kutakodik. Ezt az életmódot akkor kezdte amikor szakítottam vele.
2012. nov. 7. 13:54
 13/14 anonim ***** válasza:
A párodnak komoly önbízalom hiánya lehet az ilyen személyiség jegyek 6 éves kora már kialakulnak az ilyen dolgokal nem lehet mit kezdeni.
2012. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Párod?? Az ilyen emberi hulladéknak, mint a kérező exe van párja? Örülj neki hogy dobtad. Már régen kellett volna.
2012. nov. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!