Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a férfiak jobban a riba. Ncokat mint a komoly normális nőket? Vagy mostanság milyen a normális nő?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

mert a rib@ncok felválalják, h azok. :)


Amúgy meg nem kell általánosítani, mert ez nem igaz. Én például szeretem a komoly normális nőket.

2012. nov. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
elég érdekes férfiakat ismersz, én nagyon is sok olyat ismerek, akik kerülik a ribancokat. Egyébként ha könnyen kapható az jó sokuknak, mert könnyen jött szex. A normális nőktől félnek, mert általában elég magas az igényszintjük. Mármint - a pasi legyen hűséges, odafigyelő, stb: ez sok pasinak már túl sok elvárás
2012. nov. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát én pont, hogy keresem és keresem a komoly gondolkodású nőket, de valahogy eddig nem találtam. Már kezdem unni, hogy kb 1-2-3 hónap után kiderül, hogy komolytalanok akiket kifogok. Pedig külsőre szépek, de egy idő után kiderül,hogy nem vagyunk egymáshoz valók.
2012. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Komoly nő alatt azért leginkább a mély erkölcsös vallásos birkának nevelt távolságtartó erősen prűd, bebetonzott elvekkel rendelkező, túl emocionális, nehezen megközelíthető nebáncsvirág halkszavú humorérzék nélküli, legalábbis mindent atom komolyan vevő családanyatípus nőket értik. Ilyen rakásszar meg kinek kell. Persze vannak átmenetek, de a komoly nőről nekem például ilyen elméletem van. Jobbak a lazább, könnyűvérűbb nők, velük jobban lehet élvezni az életet. Ha valami durvább dolgot szólsz el, akkor sem sértődnek meg ,hanem veszik a lapot, nem durcáskodnak, nem akarnak az anyukád lenni, csak egy kellemes szexre vágynak, mint a legtöbb férfi.
2012. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Miért szeretik jobban a nők a bunkókat, mint a rendes férfiakat? Ez ugyanolyan általánosítás, gondolom te sem értesz vele egyet.
2012. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4es na én egyáltalán nem ezt értem a komoly nőkön! Pont hogy a laza, hülyülős lányokat keresem. A komoly gondolkodásún azt értem, hogy őszinte, nem etet, de ugyanakkor spontán és benne van minden jóban:D 3as válaszoló voltam
2012. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Arik vagytok :D
2012. nov. 7. 16:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Magamból indulok ki: Mert a ribik könnyebben kaphatók. Nekem is volt egy, akit meglepően könnyen felcsíptem, de mikor figyelmeztettek, hogy már megfordult rajta a fél város, akkor kirúgtam, mert nem tudtam, hogy az állítólagos szerelmünk ideje alatt még hányan fognak rajta megfordulni, és utána már én is a normális hölgyek társasárgát kerestem. Mondom: sokan a könnyű megkaphatóság miatt buknak a ribikre, de sokan nem is tudják, hogy az illető nőci egy átjáróház.
2012. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert komoly, normális nő nagyon ritka,kivéve az éretebb 35+os korosztályban :D És miért, te talán annak tartod magad? Mert az hogy vki annak tartja magát, meg hogy a valóságban az e, az 2 különböző dolog,és ez a legtöbb esetben meg is látszik :D Így maradnak a ribancok muszájból is. 19/F
2012. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja igen, ez is igaz, eddig minden könnyen kapható komolynak mondta magát:D
2012. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!