Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek reménytelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek reménytelen a helyzet?

Figyelt kérdés

Szóval van egy évfolyamtársam, akivel szeptember óta egész jóban lettünk. Sokat beszélgetünk, mindig egymás mellett ülünk, szóval ilyen szempontból nincs baj.

A baj ott kezdődik, hogy van barátja, és én úgy érzem hogy beleszerettem.

Már így is frusztrál a dolog, de ma azt mondta hogy félévkor ott akarja hagyni az egyetemet. Meghúzták matekból, szerintem ezért.. Én próbálok neki segíteni, csak az a baj hogy nekem se megy annyira.. :/ Nem tudom mi lesz velem így..

Kb. 55 km-re lakunk egymástól, szóval nem sok. Ha együtt vagyunk akkor mindig kedves velem, ha hívtam sétálni akkor mindig szó nélkül jött, minden nap kikísérem a buszhoz, stb stb.. szóval suliidőben egész nap együtt vagyunk. A barátjáról nem sok mindent tudok, csak annyit, hogy majdnem egy éve vannak együtt.


Nagyon meg vagyok lőve, mostanság már kezdem magam kellemetlenül érezni a társaságában, mert annyira nyomasztó nekem ez a helyzet.. Arra gondoltam hogy hiába van barátja, bevallom neki amit érzek. Persze nem célom egy (esetlegesen) jól működő kapcsolatot tönkretenni, de így meg magamat építem le (már megint).


Ha esetleg valaki leírná a tapasztalatait, vagy lenne tanácsa számomra, azt megköszönném.

19/F


2012. nov. 7. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem is mondd el neki mindenképpen mit érzel,mit szeretnél,aztán majd kiderül mit mondd,ha esetleg elutasit,bár szerintem nem fog,attól még barátok maradhattok.
2012. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, én nagyon tartok a visszautasítástól :(
2012. nov. 7. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, azt kellene tisztáznod, hogy ő férfiként néz-e rád, vagy csak havernak tekint. Meg kellene tudnod, hogy mennyire boldog a kapcsolatában, próbáld erről beszéltetni, persze nem direkt módon. Aztán az is egy megoldás lehet, hogy elhívod valahová, és ha igent mond, akkor finoman próbálkozhatsz (mondjuk igyekszel megfogni a kezét, persze csak akkor, ha azt látod, hogy nem vagy közömbös számára, vagy nem csak azért ment el veled, hogy eltöltse valamivel az időt, de a reakcióiból valószínűleg látni fogod). Ha jól reagál, akkor lehet némi esélyed. Végül is ha meglátod, hogy hogyan reagál, akkor aszerint tudod alakítani a dolgokat (ha mondjuk látod, hogy "úgy" nem érdeklődik irántad, akkor nyilván nem fogsz "rámozdulni"), és így kisebb az esélye annak, hogy ciki helyzetbe kerülsz. Ha eléállnál, hogy "szeretlek", akkor egy esetleges elutasítás biztosan kellemetlen lenne, viszont ha egy találkozón már eleve azt látod, hogy nem vonzódik hozzád, akkor nem is fogsz olyan lépéseket tenni, amik ciki helyzetbe hozhatnak, így kikerülheted a "csapdát".
2012. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Az a baj hogy annyira félénk és zárkózott, hogy néha tényleg nem tudom hogy mit érez (csak azért jön el hogy ne bántson meg, vagy tényleg kedve van hozzá)

Csöndes lány, nem igazán beszél magától, mindig én próbálok témákat felhozni. De amúgymeg magától mellém ül a suliban, szóval nem tudom.. Meg vagyok zavarodva.

2012. nov. 7. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez elég bonyolult ügynek tűnik. Azt, hogy mit érez, csak akkor tudnád kideríteni, ha próbálkoznál. Egyébként olyan is van, hogy a lányok azt mondják, hogy van barátjuk, így próbálják kideríteni, hogy a fiúk hajlandóak-e tenni értük valamit, hajlandóak-e küzdeni. Nem tudom, szokott-e a lány személyesebb dolgokat kérdezni tőled. Ha nem, akkor nem biztos, hogy érdekled őt. De az is lehet, hogy szimplán túlságosan gátlásos, és tőled várja, hogy feltörd a páncélját. Ha melléd ül, az szerintem azt jelentheti, hogy az évfolyamon te vagy az, akit közelebb érez magához. Próbáld elnyerni a bizalmát, esetleg kicsit nyílj meg neki, mesélj lelki dolgokról, hátha ő is oldódni fog idővel.
2012. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!