Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyasvalakit elfelejteni, akivel nem is voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam, hogy kellemetlen dolog elfelejteni azt a valakit, akivel nem is voltál(jártál) együtt. Na de tulajdonképpen mit kell ezen elfelejteni, ha nem is jártatok? Vélemények?
2012. nov. 7. 21:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Igen, bennem van.Más nem is érdekel:S
2012. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Naná, hogy bennem van, a fantáziámban már szinte mindenen túl vagyunk:)) élőben meg...

De nem mernék neki szerelmet vallani.

2012. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Hajjaj...nem hiába szokták mondani, hogy egy fajta szerelem biztosan örökké tart: a plátói szerelem. Logikus, mert ha igazán nem ismered meg a szerelmed tárgyát, akkor kiábrándulni se tudsz belőle. Amúgy szerinted a "járást" kell elfelejteni? Nem az érzelmeket?
2012. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
mert nekem is volt hasonló helyzetem, hogy pont akkor voltam abban a helyzetben, hogy nekem nem kell senki és pont akkor jött oda ő is bulizni mint én és hát ott, utána beszélgettünk kb 2 hónapig, és ugye én teljesen belehabarodtam, mert eddig soha senki nem mondott olyanokat mint ő, és teljesen el voltam varázsolva, utána mondta, hogy majd így találkozunk majd meg midnen és nem lett belőle semmi egyszer meg írta nekem h megy egy buliba felszedni a kiszemeltjét. Ott egy kicsit öszetörtem..:/ aztán nem beszéltünk vagy 4-5 hóig aztán rámírt egy mizujssal..ott betelt a pohár..és mindeközben nem vettem észre azt, hogy egy másik lehetőség nyílt előttem, de szerencsémre most együtt vagyok egy sráccl több mint 10 hónapja és ha visszagondolok, hogy emiatt a srác miatt elszalasztottam volna ezt a lehetőséget nagyon, de nagyon bánnám
2012. nov. 7. 22:20
 15/28 A kérdező kommentje:
igen az érzelmeket kell elfelejteni, de tulajdonképpen azok nem valós érzelmek,ezek csak a képzeleted szüleményei szeirnte, ez teljesen más érzés mint pl egy olyasvalakit szeretni aki viszont szeret
2012. nov. 7. 22:22
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Csók és ölelés volt, de csak egyszer.. Azóta is minden emlékébe belehalok, annyira hiányzik...Bárcsak még egyszer és bárcsak igazán összejöhetnénk.. Az élet igazságtalan.. Talán sose leszek túl rajta.. Túlságosan beleéltem magam, túl hamar..Csak annyira tökéletesnek tűnt.. L/23
2012. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
A be nem teljesült szerelem tárgya mindig tökéletes. Éppen azért, mert nem voltál vele, nem ismerheted meg a hibáit, a gyengéit. Így ő mindig az ideális férfi/nő maradhat. Az ilyen képet/képzeted pedig hogyan lehetne könnyen elfelejteni?!
2012. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
szerintem úgy ha egy másik srácnak lehetőséget adsz, hogy ő váljon a tökéletes fiúvá :)
2012. nov. 7. 22:24
 19/28 anonim ***** válasza:
Na igen, én is gondoltam már ilyenre, h már csak ezért is jó lenne vele összejönni, hátha akkor már nem is látnám ilyen eszményinek és a felejtés (amit józan ésszel tudom, h kellene)is könnyebben menne.
2012. nov. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Nekem ez tette tönkre majdnem az életemet. Mindig is jó tanuló voltam, bekerültem egy kemény egyetemre ott is jól teljesítettem.Aztán találkoztam vele....Egy ideig úgy tűnt összejövünk, de végül meggondolta magát. Súlyos depresszióba estem és már majdnem az öngyilkosság szélén álltam. Így utólag furcsának tűnik, hogy az embert az érzelmei mennyire el tudják bódítani.De így 3 év után is ha meglátok róla egy képet rossz kedvem lesz és elkezd fájni a fejem. Mindenki azt mondja majd lesz más, valaki jobb. De én azóta se tudtam senkire úgy tekinteni.

Az élet igazságtalan de azért nem szabad feladni.

2012. nov. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!