Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyasvalakit elfelejteni, akivel nem is voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam, hogy kellemetlen dolog elfelejteni azt a valakit, akivel nem is voltál(jártál) együtt. Na de tulajdonképpen mit kell ezen elfelejteni, ha nem is jártatok? Vélemények?
2012. nov. 7. 21:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen lány. Úgy éltünk kb, mintha kapcsolatban lennénk, mindenhova együtt mentünk, együtt terveztük a jövőnket, együtt aludtunk (nem szexeltünk, csak tapi), megvédtem mindentől, megadtam neki mindent. Aztán a végén kiderült, h FZ :D

Felejteni úgy tudsz, h nem beszélsz vele. Éled az életedet, és rájössz, h nem te nem voltál elég jó, hanem neki más kell, nem az, amit te képviselsz. Lépj tovább.

2012. nov. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Sajnos ugyanebben a cipőben járok. Kb. 9 éve kezdődött de nálunk volt több egyéjszakás kaland az évek alatt. Az érzelmek nem múlnak bármilyen időkihagyás után sem. Meglátom és kész!! A csavar: most állandóan nálunk van, mert a testvéremmel jár. Hát így még keményebb lesz feledni :(
2012. nov. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Borzasztó, a legrosszabb. Sokkal rosszabb, mint egy megélt kapcsolat vége. Főleg, mikor kijelenti, hogy nem akar tőled semmit, majd egy hónap múlva fel van háborodva, ha ismerkedsz. Másfél éve tart, és úgy érzem, sosem leszek túl rajta. Csak csók volt, és borzasztóan csókolt, de még így is életem legjobb csókja volt. Nagyon szeretnék vele lenni, de ő most úgy döntött, megdug mindenkit, aki szembe jön vele... De közben az tart életben, hogy kis idő múlva hátha sikerülhet. Szánalmasnak érzem magam.
2012. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Utolsóhoz, ha az a srác mindenkit "végigdug", még reménykedsz h egyszercsak sikerülhet vele összejönnöd..? :/

Szerintem ne várj ilyenre, mert ez azt jelentené, hogy végig megy mindenkin és mivel nincs senki más megy hozzád..:/

és hidd el h szerintem még rosszabbul éreznéd magad, szerintem sokkal jobbat érdemelsz ennél

2012. nov. 8. 20:34
 25/28 anonim ***** válasza:
Na igen, kedves kérdező, éppen ezért érzem totál szánalmasnak... :)
2012. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

remélem nem bántottalak meg, csak amit gondoltam leírtam, de úgy látom egyetértesz velem

Ne várj ilyenre!

2012. nov. 11. 21:28
 27/28 anonim ***** válasza:

Könnyű azt mondani,hogy foglalkozz más fiúval...és ha nincs más? Ha nem csak neki nem kellek hanem másnak se? Olyankor mit kezd az ember...semmit. Vár a csodára,ami nagy valószínűséggel sose következik be. Közbe egyre többet sír,ha látja elveszik a szemeiben,csak nézi,de tudja,hogy nincs esélye,az önbizalma meg a föld alá süllyed...

nagyon is ismerem ezt,5 éve élek így...

2012. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt veletek? Így 8 év távlatából.
2020. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!