Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaim! Mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Mit szóltok ahhoz ha a nőtök elkezdi lökni nektek a FEMINISTA dumát?

Figyelt kérdés

Esélyegyenlőség van ez még rendben, de hogy egy kapcsolatban a nő diligáljon, na az már nálam kiveri a biztosítékot. Isten a nőket azért teremtette, hogy szórakoztassák a férfiakat, véleményem szerint. Gondolom ez elég provokatívra sikeredett, de ritka nagy gazember vagyok!



24/F



2012. nov. 8. 22:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De én nem erre gondoltam. Hanem arra, hogy ismerkedne az ember, erre durván lekoptatják.
2012. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Fülünyúl ***** válasza:
80%
Én meg a hímsoviniszta dumától tudok hányni, és nekem se dirigáljon - elnézést, diligáljon - egy férfi. Az ilyen kihaénnem, öntelt hímeket egyszerűen elásom a kert végében. :) Sajnos tényleg sok férfi annyira önző, hogy lesz*rja a párja érzéseit, gondolatait, minden csak neki feleljen meg.
2012. nov. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%

"Isten a nőket azért teremtette, hogy szórakoztassák a férfiakat, véleményem szerint. Gondolom ez elég provokatívra sikeredett, de ritka nagy gazember vagyok!

"

Nem akartam válaszolni a kérdésedre, mert nem igazán vagy rá méltó, de az utolsó mondatod kész :)

Komolyan azt hiszed, hogy ettől egy gazember vagy? De kis cukker-mukker pici fiú vagy te, egyem a dobhártyádat :)

2012. nov. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Diligáljon :D Hogy te milyen cukcsi vagy :D :P :D
2012. nov. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%

Komolyan nem értem ezt az egészet....

Se a feministákat sem a hímsovinisztákat

1.Én nő vagyok semmi bajom a női szereppel, de nem azért teremtettünk hogy bárkit szórakoztassunk ,minden állatfajtának vannak hím és nőstény példányai már csak azért is hogy létezzen az állatfaj :D

2.Szerintem ha egy nő szeret és tisztel egy férfit akkor egy jó kapcsolatban a férfi is tiszteli és szereti ,és becsüli a nőt, ergó nem uralkodik felette és nem használja cselédnek, tehát egyenrangú felek ( ahol ez nem így van ott nem jó a párkapcsolat partnert kell váltani)

3. a tisztelet senkinek sem jár nemtől függetlenül azt ki kell érdemelni, sokat kell dolgozni érte


Ma felborult minden, az értékrendek eltorzultak teljesen a nők és a férfiak részéről is

Szerintem az embereknek többet kellene olvasnia,gondolkoznia, és művelnie magukat ahelyett hogy azon verik magukat hogy ki a felsőbbrendű, meg kinek milyen szerepe van.

A modern társadalomban mindenkinek olyan szerepe ,sorsa van amit választ magának...nemtől és kortól függetlenül.


27/N

2012. nov. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
33%

Én lány vagyok, de úgy érzem válaszolnom kell, még ha nem is túl jogos tőlem.

A lényeg, hogy én nőként nem bírom ezt a nagy feminista műbalhét. Az aki efféle szövegeket lök a párjának az nem boldog, kiegyensúlyozott, mert, hogy egy normális nőnek eszébe nem jutna hisztizni azért, hogy egyenlőség, meg, hogy ő dirigál. Ez kisebbségi komplexus.

Úgy gondolom, hogy a nőknek, és a férfiaknak is meg van az eleve elrendelt feladatuk az életben, és e így van jól, nem kell ebbe beleszólni mesterségesen.

Egy egészséges kapcsolatban se nem elnyomva nincs az egyik fél, se nem dirigál.

de sajnos én magam nem értem már a legtöbb csajt.

Na szóval, ebből az egészből,arra akartam kilyukadni, hogy a ,,normális" nő tudja és érzi, hogy meg van mindene, neki már nem kell további előnyökért törtetnie. Hiszen ma már a nők is ugyanúgy megkapnak mindent, mint a férfiak, ugyanúgy dolgozhatnak, tanulhatnak stb. Szóval semmi értelme ma már a feminizmusnak véleményem szerint.

2015. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!