Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz ez az állitás? A lányokná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez az állitás? A lányoknál az kerül a csak barát kategóriába, aki nem tetszik, nem jön be nekik? A külső szerint dől el.

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 11:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem, határozottan nem.


Ha látszik rajtad a dominancia, az önbizalom, és a szexualitás, akkor nem kerülsz barát kategóriába. Ha nem mersz lépni, na akkor kerülsz oda.

2012. nov. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%
Igen, a külsőnél dől el. Csinálhat az ember bármit, ha olyan a külseje, sehogy sem fog tudni szexuális vonzalmat kelteni egy nőben, ha meg ez hiányzik, akkor csak barát lehet az illetőből.
2012. nov. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Tyler913 ***** válasza:

Nem,nem igaz ez az állítás.A lányok sohasem csak a külsőt nézik,hanem az összképet,ami millió apró dologból áll össze.

De a legfontosabb tényező a férfi viselkedése.Hiába tetszel egy nőnek első látásra,ha nem viselkedsz vele férfiasan,akkor barátzónába rak.De fordítva is megtörténhet: lehet,hogy első látásra nincs vonzalom,de ha van kisugárzásod és férfi vagy a talpadon,akkor 1O perc beszélgetés után nedves a bugyi.

A lányok "zsánerképei" úgy változnak,ahogy a szél fúj.Ugyanis a külső pusztán jelképes érték.Amire igazán vágynak,azok a valós értékek,tehát hogy egy férfi alfa hím legyen a szemükben.Ha ez megvan,szinte automatikusan elkezdenek vonzónak látni.

2012. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Már amelyik nő alfahímre vágyik. Én pl. csak napi 1-2 órában szeretnék alfahímet magam mellé: szex közben.
2012. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ebben a formaban ez nem igaz.

lehet,hogy en csinalom rosszul,de nalam az elso feltetele egy kapcsolatnak a kemia. nem szeretem kavargatni az allovizet,kell,hogy valakihez vonzodjak,de nagyon. termeszetesen nem csupan szexualisan.eddig ket komoly,hosszutavu kapcsolatom volt,de ott mar rogton az elso percben tudtam,hogy veluk mukodne. es mukodott,evekig.de nyilvan egyszer mindennek vege van sajnos.de ez egy masik tema.

szoval,nem a kulso szerint dol el. talalkoztam en mar olyan jokepu pasival,aki utan alltak a lanyok sorban,megsem mozgatott meg bennem semmit,es be is kerult a barat kategoriaba

kisse komplexebb dolog ez,sok mindenen mulik,es a kulso valahol hatul all a sorban.nem mindegy,persze,de nem az a mervado.

2012. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet pontosan eldönteni, hogy mi alapján lesz valaki egyik vagy a másik. Valószínűleg a vonzalom. Tehát van, hogy meglátsz egy pasit/csajt, még meg sem szólalt, de már el vagy ájulva, hogy ő kell neked, tökéletes, milyen kisugárzása van, stb... És van, hogy mondjuk meglátsz valakit, mert ugye valljuk be, mindenkire először ránézünk, senkivel nem kezdünk el beszélgetni háttal, csukott szemmel, szóval van egy alapbenyomás. Van, akire ránézel, juj, nekem nem tetszenek a szeplők, vagy utálom a szőkéket, stb... De attól lehet tökéletes barát, megbízhatsz benne, beszélgethettek sokat, de nem lesz meg részedről az a vonzalom...
2012. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem volt olyan, aki tetszett is, kedves is volt, mindent meg lehetett vele beszélni, de határozatlan, tehetetlen, a humorérzéke sem igazán jött be. Úgyhogy nem mindig egy dolog dönti el.
2012. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!