Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még olyan csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan csinos nők, akiknek szinte abszolút nem számít a külső?

Figyelt kérdés
Tudom, aki azt mondja a külső nem számít az hazudik, mert valóban a nők nagy részének fontos a külső pláne csinosabb nőknek. De arra lennék kíváncsi, létezhetnek-e még olyan ízlésficammal rendelkező nők, akiknek valóban nem számít a külső nem csak mondják
2012. nov. 9. 15:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyira mindenkinek számít, hogy ne érezze a másikat taszítónak. De vannak, akiknek a külső nem elsődleges szempont. Ők azok, akik olyan pasikat választanak többségben, akiknek szintén másodlagos a külső, akik nem feltétlenül csinos nőt keresnek. Hasonló értékrendű a hasonló értékrendűvel.
2012. nov. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hidd el, hogy egy lánynak sokkal nagyobb hendikep az életben, ha csúnyának született. És nem csak párkapcsolatok szempontjából, de egy állásinterjúnál is akár. Lehet akármilyen okos és talpraesett, ha csúnya akkor bajban van.

Míg egy férfinak ugyanilyen helyzetben erősebben beleszámítanak a képességei, az adottságok másodlagosak, ha mondjuk alapvetően ápolt és igényes.


F/23

2012. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Valamilyen mértékben (sajnos) mindenképp számít a külső, de vannak lányok, akik a rossz külső ellenére is adnak egy esélyt a másiknak. Bár a nők ezen csoportja alacsony számú egyedből tevődik össze, még sem lehetetlen találkozni velük.
2012. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az én sajnálatomra már a második olyan nőt vettem feleségül, akinek addig számított a saját külseje, amíg nem kopott tőlem gyereket. :-(

Első nejem és jelenlegi is, gyerekvállalás után évről évre egyre lejjebb adja. Elhanyagolja mind magát, mind környezetét. :-(

2012. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek számít a külső, viszont mindenkinek más jön be. Lehet, hogy nem tetszel pár nőnek, de biztos, hogy van(nak) olyan lány(ok), aki(k) szerint baromi jól nézel ki.:)

És ha rendben van az önbizalmad, akkor ezt a környezeted is észre fogja venni.

L/16

2012. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15:43


Igen létezik, nálam nem a mellméret meg a vakolat a belépő. Na igen a súly az számít, mert a túlsúlyosság az betegség.

2012. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Számít, mert ha nincs vonzalom, akkor semmi sincs... De volt már úgy, hogy egyáltalán nem volt helyes az, akit megismertem de egyszerűen annyira vonzott, hogy ez nem számított...
2012. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez annyira hiú fêrfi gondolat... Neki jó csaj kell, de a saját külsője javításáért nem tesz semmit... Ha olyan tulajdonságod van, amit nem lehet javítami, megértem, de csak ha mondjuk kövér vagy, tegyél ellene.. Izlésficamos nők mindig is voltak, vannak és lesznek, különben kipusztult volna a Föld... XD de azért dolgozz a testedért
2013. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!