Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megnézzem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megnézzem a párom msn üzeneteit?

Figyelt kérdés

A lényeg: van hozzáférésem, nem tudja. Tudom hogy etikátlan és aljas dolog....de nekem nagyon gyanús hogy kezd tőlem távolodni és nem vagyok biztos a hűségében sem (adott már alapot rá, igaz "csak" flört)...nem tudom elmagyarázni, csak a megérzésem azt súgja, valami nagyon nincs rendben, és a kapcsolatunkkal is egyre inkább nem stimmel valami, elhidegül tőlem egyre jobban!

De attól is tartok, hogy ha egyszer megnézem, akkor folyamatosan ellenőrizgetni fogom utána, és az nem jó, úgy nem lehet élni....vagy talán félreértek valami apróságot....


Ti mit tennétek?


(Oltogatós válaszokat nem kérek, olyan írjon, aki legalább egy kicsit is bele tudja magát élni, vagy volt már ilyen helyzetben)


2012. nov. 9. 21:13
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
37%
nem hittem volna hogy még valaki használ msn-txdxd
2012. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 ASOT ***** válasza:
úgy is meg fogod nézni! tökmindegy mit mondunk.
2012. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 TOMAtm ***** válasza:
csajom lennél repülnél,mégha nem találsz semmit akkor is.bizalom tudod....
2012. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
47%

Én megtettem, nem is egyszer. Nem szép, titkom marad.


Én nem voltam féltékeny, pusztán az érdekelt nagyon, hogy beszél e rólam a barátnőinek, mond e rólam valami rosszat, vagy jót.


De nem találtam semmit.


Sztori vége. Nem volt szép dolog akkor sem.

2012. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Tényleg nem az itteni válaszok döntik el, hazudnék ha azt mondanám...de kiváncsi vagyok mások hogy látják, jogos lehet-e bizonyos esetekben ez a nem teljesen korrekt eljárás...
2012. nov. 9. 21:17
 6/39 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer venném észre, hogy kutakodsz a dolgaim között. Legyen az levél, SMS, vagy bármi más, vagy megtudjam, hogy feltörted a telómat, vagy valami hasonló., és már is fel is út le is út.
2012. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd!! Személyes dolgok,más levelének elolvasását,még a törvény is bünteti! inkább kérd meg,hogy mutassa meg,ha annyira kiváncasi vagy,aztán majd meglátod mit reagál,de szerintem te sem örülnél,ha neked kéne megmutogatnod a te leveleid,face-d,meg email,meg mindent.Ugyhogy ne féltékenykedj,mindenkinek vannak titkai,és ugyis lebuknál,aztán vége lenne a hülyeséged miatt.Ne foglalkozz vele,inkább szeresd,törödj vele,akkor rendben lesz minden.
2012. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nézd meg. Inkább beszélj a pároddal! Próbáld kicsit felfrissíteni a kapcsolatotokat és gondolkozz, hogy mi hiányzik most belőle. Emlékeztesd milyen volt a legelején kettőtök között a "kémia".
2012. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

# 6/6 Időpont ma 21:18

Ezt magamtól is tudom

2012. nov. 9. 21:19
 10/39 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha megbeszélnétek? Ha nem juttok semmire akkor szóba jöhet az hogy megnézed...
2012. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!