Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megnézzem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megnézzem a párom msn üzeneteit?

Figyelt kérdés

A lényeg: van hozzáférésem, nem tudja. Tudom hogy etikátlan és aljas dolog....de nekem nagyon gyanús hogy kezd tőlem távolodni és nem vagyok biztos a hűségében sem (adott már alapot rá, igaz "csak" flört)...nem tudom elmagyarázni, csak a megérzésem azt súgja, valami nagyon nincs rendben, és a kapcsolatunkkal is egyre inkább nem stimmel valami, elhidegül tőlem egyre jobban!

De attól is tartok, hogy ha egyszer megnézem, akkor folyamatosan ellenőrizgetni fogom utána, és az nem jó, úgy nem lehet élni....vagy talán félreértek valami apróságot....


Ti mit tennétek?


(Oltogatós válaszokat nem kérek, olyan írjon, aki legalább egy kicsit is bele tudja magát élni, vagy volt már ilyen helyzetben)


2012. nov. 9. 21:13
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

Nem, soha! Úgy is megfogod, de egyszer talán megtanulod, hogy vannak alapvető emberi dolgok... Én a telefont sem, pedig lenne alkalmam, a táskájába sem nézek bele, stb... vagy a fiókjába. Intim szféra....

Egyetlen szó jutott eszembe: Tisztelet.

Mindennek alapja, ha nincs akkor nézzed, de kényelmesebb szakítani!

2012. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

# 7/9 Időpont ma 21:18

Igazad van sok mindenben....csak tudod az emberben ott mozog a "mi van ha mégis" dolog....akkor megspórolhatnám hogy szédítsen és fájdalmat okozzon.....Most arra hajlok, hogy nem néznék bele, mert lehet h valamit csak félreértenék és rossz következtetéseket vonnék le....

Jöhetnek még válaszok!

2012. nov. 9. 21:21
 13/39 anonim ***** válasza:
ha megnézed, akkor már akármi is van elhagyhatod a párod, hiszen nem bízol meg benne, akkor pedig féltékenykedés és társai, ami úgy is szakításhoz vezet...
2012. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

# 11/12 Időpont ma 21:21

Ez a válasz is elgondolkoztatott....köszönöm....már eszembe jutott h talán velem van a baj és ha most megtenném akkor már nem bíznék többet, akár találnék valamit, akár nem...

2012. nov. 9. 21:23
 15/39 anonim ***** válasza:

Egy kérdés Kedves Kérdező!

Például, ha a párod lennék, hasonló esetben mit tennél, nekem nincs msn, skype, emmail, telefonom is szinte csak, mintha egy vezetékes matávos lenne...?

2012. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Nézd meg ha ezzel megnyugszol!Vagy bebizonyosodik hogy a párod őszinte vagy kiderül hogy hazudik!Ha az utóbbi akkor kidobod!
2012. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

# 15/15 Időpont ma 21:25


Semmit, nyilván, erről inkább egy dokit kell megkérdezned, aki azzal foglalkozik, hogy a számtech korszak előtt az emberek hogy kezelték a féltékenységet...biztos megvoltak a régi időkben is a módszerek.....

2012. nov. 9. 21:27
 18/39 anonim ***** válasza:

Én megnézném...


Én belenéztem a myvipjébe, akkor bukott el először.

Aztán úgy hagyta véletlenül az fb-t is, azt is meglestem kicsit de az totál ki volt már minden belőle törölve (nem is tudom miért). Aztán megfejtettem az msn jelszavát is de csak egyszer mentem oda be, ahol természetesen minden patent volt. De utána sosem néztem meg, mert féltem hogy mit találok megint ott. Aztán egy idő után meg már nem is érdekelt. Azért érdekelt annyira az elején, mert nagyon nem akarta elmondani nekem a jelszót de a haverja meg tudhatta, ezzel szorítottam sarokba, hogy ha nem adja meg nekem akkor viszlát. Hát az már nagyon gyanús azért! Tök jó hogy mindenki tudta hogy átcsesz...

2012. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

21:21

Szívesen!

A többiek is adtak jó tanácsokat! Beszéld meg vele, kérdezd megmutatná-e, ne akard megnézni, csak megmutatná-e, ha nem akkor ne mutassa meg, nem baj, csak mondja meg miért... Igaz már ez is rezeg egy kicsit. Hülye példa, ez jutott eszembe, lehet msn-en beszél az alkoholista anyjával az elvonóról, és szégyelli...

2012. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

# 16/17 Időpont ma 21:27


Pont hogy ez a dilemmám. Nem biztos h megnyugodnék, ha semmit se találnék, lehet hogy onnantól mániákusan figyelném hogy "na majd most".....ezért írtam, talán tényleg velem van a baj, hogy én nem bízok, és ezt vetítem ki rá....és őszintén ennek örülnék a legjobban

2012. nov. 9. 21:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!