Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy intelligens és munkájában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy intelligens és munkájában sikeres pasinak mennyire fontos az, hogy okos, értelmes és sikeres barátnője legyen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 13:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egy intelligens és munkájában sikeres pasinak mi a fontos?

A barátnő vagy a további élete?

Egyik percről a másikra él, vagy tudatosan gondolkodó, előre tervező férfiről van szó?

A munkahelyi főnökének és az ottani elvárásoknak mi a fontos?

A pasi hogy tudja magát elfogadtatni a cégnél?

Ezek a fontosak számára, vagy pedig az állandó biztonság az életében, mert egy munka csak időleges, bármelyik pillanatban mindent elveszthet az ember!

Tapasztalat!

Szóval:

Fontos, hogy egy olyan programra eltudja vinni, ahol az ott jelenlévők feleségei is ott vannak?

Fontos neki, hogy milyen véleménnyel vannak róla!? Partnerként viselkedik egy beszélgetésben?

Hozzá tud szólni a témákhoz, kedves, kapcsolatteremtő, párja előbbre jutását támogató, vagy sarokban ülő? Dekoratív, aki miatt irigykednek?

Szívesen fogad ő is vendégeket otthonukban?

Egyáltalán tudja, hogy szervezzen meg különböző rendezvényeket?

Szerintem, egy intelligens és munkájában sikeres pasinak hosszú távon nyugodt, szerető család kell!

Egy olyan nő aki megérti, szereti, gondoskodik róla, ápoltan, csinosan engedi útra minden reggel,aki az elfoglalt férfi otthon kiesett munkáját is pótolni tudja, ha kell!

A gyermekekről mindig gondoskodni tud, így a pasi nyugodtan végezheti a munkáját!

Máskülönben szét esik a kapcsolat, a család, viták lesznek, önös érdekeket fognak fontosnak tartani.

Egy okos, értelmes és sikeres barátnőnek fontos az egzisztenciája, nem fog háttérbe vonulni, nem fog családot alapítani, ő is szereti a sikert a munkáját, ő is szereti, ha elismerik, sőt talpal is érte,fontos neki a megjelenés. (szép ruhák, smink, fodrászat, autó a popsi alá, vacsorák, téli és nyári utazások, partikon való részvétel, barátokkal való összejárás, sőt ott a kilátás, hogy még partnert is vált, ha neki az érdeke úgy kívánja...

Szóval lehet gondolkodni... :)

2012. nov. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy az előbb elfelejtettem leírni, hogy én is fontosnak tartom, okos, értelmes barátnőt keressen magának. De szerintem egy ilyen papsas ha jó nőt akar magának, már akkor is keres magának párt.

De ha mind a ketten a munkában akarnak sikeresek lenni, az nem jó hosszú távon. :)

2012. nov. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Javítás:

De szerintem egy ilyen pasas, ha jó nőt akar magának, már akkor is ilyen szempontok szerint keres magának párt.

2012. nov. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 9.24kor válasza:

Remélem, megtalálod a pontos számításaidnak megfelelőt.

Kár, hogy a szerelem nem ilyen...

Egyébként pedig, hülye kérdés magában.

Gondolom a pasi részére magadat érted.

Tehát, én kérdezem, neked fontos, hogy ilyen és olyan legyen a nő?

2012. nov. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!