Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy elromlott kapcsolat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elromlott kapcsolat vagy szingliség esetleg az új keresése rögtön a jó megoldás?

Figyelt kérdés
A barátom sokszor ordibál velem, alapvetően ideges természetű, kevés a közös érdeklődési terület, néha nem tartja szem előtt, hogy én mit szeretnék. Szeretem őt és ő is engem, de nem vagyok boldog így. Ezen a szituáción hogy javítanátok ?Vagy inkább a szingli életmód esetleg egy új kapcsolatot megpróbálni kialakítani?
2012. nov. 12. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben neked senki nem tud segíteni, azért vagy felnőtt (vagy gondolom legalábbis majdnem felnőtt), hogy a saját életed problémáit tudd kezelni.
2012. nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ASOT ***** válasza:

azt mondod szereted...és ő is téged.

De...mindig van egy de....


De valóban jó ez neked? De valóban szereted őt annyira, vagy csak megszokás? De nem vagy boldog vele?


Azt utálom a legjobban mikor azt mondják az embereke, h "szeretem őt mindennél jobban, nagyon nagyon szeretedm, De megcsaltam..." ha szereted akkro nem csalod meg b@szki :)

2012. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy boldog.Ez már ok a szakításra.Hiszen minek fecsérelnénk a drága időnket egy olyan emberre,aki nem tesz minket boldoggá?Ha nem vagyok boldog valaki mellett,nyilván nem akarok tovább szenvedni,inkább méltósággal kilépek a kapcsolatból.Utána meg hagyok időt magamnak,hogy összeszedjem magam lelkileg,nem ugrálok kapcsolatból kapcsolatba.
2012. nov. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!